Hledáme lidem práci Manpower

VEDOUCÍ VÝROBY - nové technologie CNC obrábění

Lokalita Kozomín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte novou výzvu?

Zajímáte se o nové technologie?

Chcete být u zrodu zcela nové firmy?

Chcete se učit od těch nejlepších v zahraničí?

Pak hledám právě Vás!

Popis pozice:

  • Vedení výroby
  • Zajištění kvality výroby
  • Nastavení výrobních procesů
  • Komunikace mezi českým závodem, zahraničním vývojovým střediskem a zahraniční mateřskou společností

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti s řízením většího kolektivu (cca 200 lidí nepřímo)
  • Zkušenost s CNC technologiemi a technické znalosti
  • VŠ tech. směru
  • Komunikativní AJ

Nabízíme:

  • Budete u zrodu nové společnosti, naučíte se pracovat s jedinečnými stroji
  • Budete pomáhat rozjíždět úplně novou výrobu
  • Školení v zahraničí

  • Prostějov
  • Aneta Obrtelová
  • 37 000 – 52 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 15. května
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Frézař CNC obrábění
  • 26 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 25. října
  • Modřany, Praha
  • Petra Svobodová
Zveřejněno: 23. března
  • Pardubice
  • Kamila Barabášová
  • 23 500 – 24 500 Kč
Zveřejněno: 16. března
  • Pardubice
Zveřejněno: 13. dubna
  • Pardubice
  • 22 000 – 23 000 Kč
  • Pardubice
  • Ovčáry, Kolín
  • Skladníci/Řidiči VZV
  • 22 000 – 26 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kralupy nad Vltavou, Klecany, Mělník, Praha, Kladno, Beroun, Mnichovice, okres Praha-východ, Mladá Boleslav, Louny, Nymburk

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

AJ český den hledám HR IT kandidát komunikace kvality náplň práce nové pozice práce řízení společnost společnosti technologie v zahraničí vedení zahraničí zkušenosti znalost znalosti firmy kolektiv náplň PR proces procesů profi stav stroj technické technolog výrobní výroby zahraniční závod zkušenost