Práce: Hledáme technologa v Šumperku!

lokalita: Šumperk zadavatel: ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta z oblasti strojírenství hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Technolog.

Máte zkušenosti ze sektoru obrábění materiálů?

Vyznáte se v tvorbě technologických postupů?

A umíte kreslit technickou dokumentaci?

Pak hledáme právě Vás!

Popis pozice:

Na této pozici budete zodpovídat za:

- přípravu technologických předpisů, norem a postupů

- organizování technologické přípravy výroby

- zkoušení a ověřování nových výrobních postupů, podílení se na inovacích a technologických změnách

- navrhování toku materiálu a zlepšování efektivity výroby

Profil kandidáta:

Kdo jste a co umíte?

- máte alespoň SŠ strojírenské vzdělání

- máte zkušenosti ze sektoru obrábění (NC a CNC stroje, brusky, apod.)

- máte zkušenosti s tvorbou technologických postupů

- zvládáte kreslení technické dokumentace

- máte angličtinu alespoň na úrovni B1 pro základní komunikaci

Nabízíme:

To nejlepší nakonec!

- nadstandartní mzdové ohodnocení

- týden dovolené navíc

- 13. plat a prémie

- dotované stravování

- cefaterie

- a spoustu dalších benefitů

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Šumperk

Typ úvazku

Plný úvazek

Toplist