Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí zákaznické a dodavatelské kvality

Lokalita Choceň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme Vedoucího zákaznické a dodavatelské kvality, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující automotive společnosti. Společnost se zabývá výrobou komponent do automotive pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Choceň

Popis pozice:

řízení kvality u přidělených zákazníků (spolupráce s rezident inženýry, samostatný kontakt přímo se zákazníkem), popřípadě dodavateli
odborné vedení týmu inženýrů zákaznické a dodavatelské kvality
správa personálních záležitostí svých podřízených
vedení procesních auditů
projednávání příčin závad s pracovníky výroby a předkládání podnětů k odstranění těchto závad
evidence nápravných a preventivních opatření a kontrola jejich plnění
řízení a provádění interních auditů, akčních plánů
kontrola výrobního provozu,spolupráce s ostatními pracovníky oddělení kvality
řízení a zpracování aktivních i pasivních reklamací (směrem od zákazníka, směrem k dodavateli)
zpracování vzorkování, účast při R&R požadovaných zákazníky
spolupráce při provádění zkoušek materiálů a výrobků
spoluúčast na zavádění nových projektů, školení pracovníků
komunikace s dodavateli a zákazníky, sledování a doplňování požadovaných informací na stanovených zákaznických portálech
podílení se na zpracovávání interní systémové dokumentace závodu, zpracování katalogu vad pro jednotlivé výrobky, v rámci přidělené kompetence

Profil kandidáta:

praxe nejlépe 3 roky v automotive, min. 1 rok na kvalitě
středoškolské vzdělání, VŠ+VOŠ – výhodou
certifikát dosažené odborné kvalifikace
anglický a německý jazyk na komunikativní úrovni- alespoň jeden z jazyků
automotive zkušenost, znalost normy IATF 16949, VDA 6.3
samostatnost, pečlivost, schopnost dotahovat zadané úkoly, tah na branku

Nabízíme:

zajímavé finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené

roční odměna, příspěvek na volnočasové aktivity

dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění,

jazykové kurzy na pracovišti, očkování proti chřipce, žloutence

firemní program na výhodné telefonování i pro rodinné příslušníky

odměny za odpracované roky a životní jubilea

peněžitý bonus při narození dítěte a svatbě zaměstnance

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

AJ audit auto bonus bonusy Bor den dění dokumentace event evidence hledám hodnocení HR Choceň interní inženýr IT kandidát komunikace kurz kurzy kvalifikace kvality místo Most náplň práce narození normy nová odměny ohodnocení pečlivost penzijní připojištění plán plnění pojištění pozice práce pracovní pracovník práva praxe pro rodinné příslušníky připojištění příspěvek reklama řízení samostatnost sledování SOU společnost společnosti spolupráce správa stravování školení telefon vedení vedoucí volno výkon vzdělání vzor zaměstnanec znalost anglický certifikát české člen dané díl dítě dokument dovolené finanční firemní jazyk kompetence kontakt kontrola kov materiál místo výkonu práce na pracovišti náplň německý německý jazyk odbor odborné oddělení odměna Ostatní PC penzijní personální portál PR proces profi program projekt přátelské případ příslušník roční rok schopnost systém tým úkol úkoly vedení týmu výrobní výroby zahraniční zákazník zaměstnanecký závod zkušenost životní