Elektro-montážní technik pevných sítí - Hradec, Pardubice, Jičín a okolí

Lokalita Hradec Králové
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Alena Šafaříková, zobrazit tel. číslo

Hledáme elektro-montážního technika do pobočk: Hradec Králové, z lokalit Hradec Králové ,Pardubice, Jičín a okolí

Popis pozice:

Na této pozici budete zodpovědní za dohled a montáž pevných sítí.

Profil kandidáta:

  • vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • praxe 2 roky
  • časová flexibilita - ochota cestovat
  • vyhl. 50/78 Sb. §6 a vyšší
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zkušenosti s montáží slaboproudých rozvodů (instalace LAN sítí, montáží optických sítí)
  • zkušenosti s montáží elektro rozvodů (vč. přívodů 230V, zkušenost se zapojení 48V, zemněním rozvaděčů)

Nabízíme:

  • odpovídající ohodnocení
  • práci ve stabilní české firmě s významným postavením na trhu
  • odborné vzdělávání
  • nástup možný ihned

Máte zájem o tuto nabídku?