Hledáme lidem práci Manpower

Supervizor call centra

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s vedením týmu v call centru? Chcete i nadále působit v roli vedoucího a být oporou pro svůj tým? Baví vás komunikace v angličtině? Pak hledáme právě Vás!

Popis pozice:

Jaký je obsah pracovní náplně?

- podpora, vedení a motivace týmu operátorů

- řešení problémových situací v rámci oddělení

- účast na výběrových řízeních nových operátorů

- školení a mentoring nových členů týmu

- dohled na plnění stanovených KPI's celého týmu

- spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti