Hledáme lidem práci Manpower

Specialista prodeje: Inside Sales Representative CZ/SK

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte příležitost, jak využít svůj obchodní talent a zároveň Vás láká oblast aktivního prodeje? Nabízíme Vám příležitost profesního růstu v rámci mezinárodní společnosti, která představuje číslo jedna na trhu.

Na pozici Inside Sales Representative budete mít na starost získávání a péči o novou i stávající klientelu společnosti. Uzavíráním obchodních zakázek a vlastním proaktivním jednáním získáte možnost nadstandartního výdělku. Čeká Vás práce v moderním zázemí rostoucí společnosti, atraktivní rozsah firemních benefitů a prostor pro Váš osobní i profesní růst.

Popis pozice:

Náplň práce a zodpovědnost

Akvizice nových klientů a stávajících zákazníků po telefonu
Udržování zákaznických vztahů a péče o klienty
Maximalizace plnění obchodních plánů
Práce v interním CRM systému
Spolupráce s obchodním týmem a zodpovědné plnění přidělených cílů

Profil kandidáta:

Požadujeme

Středoškolské vzdělání s maturitou
Předchozí zkušenosti v oblasti prodeje, či zákaznického servisu
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Skvělé mluvené i psané komunikační schopnosti
Obchodního ducha a cílevědomé jednání
Proaktivní přístup
Schopnost práce v týmu
Znalost práce na PC

Nabízíme:

Nabízíme

Mzdu až 50.000 Kč
Obsáhlý balíček benefitů, zahrnující Cafeteria systém, masáže na pracovišti, výhodný mobilní tarif, jazykové kurzy, 30 dnů hrazené dovolené a další výhody
Prostředí rostoucí mezinárodní společnosti
Atraktivní zázemí moderního kancelářského komplexu 5 minut od metra
Práci na HPP s možností nástupu ihned
Podporu pro profesní i osobní růst
Školení obchodních a prodejních dovedností profesionály
Práci v dynamickém a talentovaném týmu

  • Brno
  • Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka, Brno…
  • 14 600 – 17 070 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. února
  • Kadaň
  • FRK SPLIT s.r.o.
  • od 17 000 Kč
  • Brno
  • Domov pro seniory Foltýnova,…
  • od 19 770 Kč
  • Křižanov, Žďár nad Sázavou
  • VV SKLO s.r.o.
  • od 24 000 Kč
  • Brno
  • Máslové trubičky s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

AJ benefit cíle CRM HR interní IT kancelář kandidát kurz kurzy masáže mezinárodní mobil mobilní tarif možnost náplň práce NDA obchodní odpovědnost pec péče plán plnění pozice práce prostředí růst specialist specialista společnost společnosti spolupráce tarif telefon výhody vzdělání zkušenosti znalost anglické cíl dar dovednost dovolené firemní jazyk jednání komunikační kov list masáž mobilní na pracovišti náplň národní obchod oblast oblasti odpovědné osobní PC PR prodej prodejní profesní profi příležitost přístup servis schopnost schopnosti stav systém talent trh tým vztah zákazník zkušenost