Hledáme lidem práci Manpower

Výroba elektromotorů až 29.000Kč

Lokalita Frenštát pod Radhoštěm
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náš výrobní závod se řadí mezi přední světové dodavatele nízkonapěťových asynchronních elektromotorů. Ve výrobě elektromotorů máme více než sedmdesátiletou tradici.

Popis pozice:

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-výroba elektromotorů

-vtahování a zapojování vinutí elektromotorů

-dalším manuálním činnostem v moderně zařízeném, bezpečném a čistém prostředí

-týmová práce v sehraném kolektivu

Profil kandidáta:

-nezáleží na vzdělání, zaškolíme rádi každého, kdo má chuť pracovat

-SŠ vyučení v technickém oboru elektromechanik nebo zámečník – výhodou

– ochotu pracovat ve třísměnném provozu

– manuální zručnost

Nabízíme:

-jistotu práce s výdělkem 25.500 Kč/měs. a po zaučení 29.000 Kč/měs.

-odměnu za nástup 10.000 Kč

-smlouvu na hlavní pracovní poměr

-práci ve stabilní společnosti, která je špičkou v oboru

-místo výkonu práce Frenštát pod Radhoštěm

-kvartální prémie a příplatky ze strany podniku

-nástup možný ihned

Dále nabízíme:

-roční příspěvek 6.000 Kč do programu Benefit plus

-příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 1.000 Kč měsíčně

-odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 35.000 Kč

-bezúročné půjčky pro zaměstnance až 300.000 Kč

-závodní jídelnu v areálu firmy, příspěvek na stravování 55 % ceny oběda

-akciový program pro zaměstnance

-dobrovolnický den, společenské a kulturní akce

-5 týdnů dovolené

  • Čáslav
  • Rafaella Gaspri
  • od 18 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. dubna
  • Jihlava
  • Decoleta, a.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Třinec
  • Magát, spol. s r.o.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 29. dubna
  • Třinec
  • PressMetal - CZ, spol. s r. o.
  • od 25 000 Kč
  • Olomouc
  • Povodí Moravy, s.p.
  • 19 000 – 23 000 Kč

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

akce benefit Bor činnost den elektro elektromechanik EU Frenštát Frenštát pod Radhoštěm hlavní HR IT kandidát místo náplň práce odměny odpovědnost plat pod Radhoštěm podnik pojištění pozice práce pracovní pracovní poměr pro zaměstnance prostředí příplatky příspěvek společnost společnosti stabilní stravování výkon výroba vzdělání zámečník Zruč životní pojištění areál bezpečné dobro dovolené firmy kolektiv kulturní místo výkonu práce náplň obor penzijní poměr PR prémie profi program půjčky roční technické tým výrobní výše vyučení závod životní