Hledáme lidem práci Manpower

Elektromechanik/Montážní dělník 2 směnný provoz 23.000Kč

Lokalita Drásov, okres Příbram
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete pracovat pro významnou společnost v oblasti elektro výroby? Máte rádi čisté a moderní prostředí? Uvítáte řadu benefitů? Pokud jste odpověděli ano, tak se nám ozvěte a my vám umožníme pracovat pro jedenoho z nejlepších zaměstnavatelů v ČR.

Popis pozice:

- Mechanická montáž elektrických strojů

- Montáž a zapojení elektrických obvodů - není podmínkou

- Manipulace s jednotlivými díly motorů a generátorů

- Práce ve dvousměnném provozu

Profil kandidáta:

- Zájem o dlouhodobý pracovní poměr

- Ideálně výuční list v elektrotech. nebo strojírenském oboru

Nabízíme:

- Mzda 23.000Kč

- Benefity formou Kafeterie až 14.300Kč

- Příspěvky na penzijní pojištění 1.000Kč

- Nástupní bonus 10.000Kč

- Obědy za 29Kč

- Možnost využití firemního rekreačního střediska

- Týden dovolené navíc

- Dvousměnný provoz

  • Příbram
  • ARMO-KVH s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. října
  • Příbram
  • Prádelna čistírna URAN s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Sedlčany
  • STRNAD elektro s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Říčany, Praha-východ
  • Marvinpac CZ, s.r.o.
  • 18 000 – 26 000 Kč
  • Pohořelice, Brno-venkov
  • s. n. o. p. cz a.s.
  • 17 700 – 18 000 Kč
  • 17 688 – 18 000 Kč
  • Přerov
  • "Kovomont Přerov - spol. s r.o."
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Svitavy
  • Základní škola Svitavy, T.G. Masaryka 27
  • od 21 000 Kč
  • Chlístovice
  • ELTRAF, a.s.
  • od 25 000 Kč
  • Brno
  • V.Y.O. s.r.o.
  • od 19 536 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Příbram, Beroun, Rokycany, Benešov, Praha, Kladno, Mnichovice, okres Praha-východ

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

benefit benefity bonus Bor ČR dělník den elektro elektromechanik IT kandidát možnost mzda náplň práce pojištění pozice práce pracovní pracovní poměr prostředí společnost týden týden dovolené navíc zaměstnavatel díl dovolené elektrický firemní list mechanická náplň navíc oblast oblasti obor penzijní penzijní pojištění poměr PR profi příspěvky stroj výroby zájem