OBSLUHA CNC – Ohraňovací lis

Lokalita Brno-město
Firma Job Network s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s ohraňováním plechových výpalků? Umíte seřizovat CNC? Máte chuť do práce a jste spolehlivý? Pak se nám ozvěte a staňte se součástí opravdu výjimečného týmu.

Výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:
OBSLUHA CNC – Ohraňovací lis

Náplň práce:

  • ohraňování polotovarů (i několikanásobné ohyby)
  • znalost čtení výkresové dokumentace a následná výroba dle specifikací
  • seřizování a údržba obráběcích strojů
  • programování v řídícím systému
  • kontrola výrobků

Požadujeme:

  • min. SŠ/SOU technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • zkušenost s řídícími systémy velkou výhodou
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • pečlivost, zručnost, spolehlivost
  • SAMOSTATNOST
  • znalost CNC TRUMPF výhodou

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení na základě zkušeností (nadstandartní ohodnocení pro zkušené a spolehlivé CNCečkaře)
  • firemní benefity
  • příjemné pracovní prostředí
  • nástup možný IHNED
  • Místo práce: Brno

  • Zlín
  • Společenský dům, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. října
  • Praha
  • Imperial Restaurants s.r.o.
  • od 1 700 Kč / den
  • Plzeň-město
  • PAVLOV TREJD BUSINESS a.s.
  • od 17 000 Kč
  • Praha
  • SKATE POINT s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 17. října
  • Zličín, Praha
  • PS TRANS Czech s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 18. října

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

benefit benefity Brno dokumentace hodnocení HR IT měření místo Most náplň práce NDA ohodnocení pec pečlivost práce pracovní pracovní prostředí prostředí samostatnost SOU specifika společnost výroba zkušenosti znalost Zruč dar dokument firemní kontrola mzdové náplň obsluha PR program příjemné příjemné pracovní prostředí součást stroj systém systémy technické tým údržba výrobní zkušenost