Hledáme lidem práci Manpower

Hlavní energetik a vedoucí elektroúdržby

Lokalita Hořice, okres Pelhřimov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Hlavní energetik a vedoucí elektroúdržby, který/rá se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující firmy. Společnost se zabývá textilní výrobou pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Hořice

Popis pozice:

zajištění provozních potřeb (revize, údržba, opravy) všech vymezených technických zařízení

dohled nad spotřebou energií

plánování a dohled nad projekty instalací nových technologií

odborné vedení zaměstnanců

Profil kandidáta:

zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti

vyhláška 50 §6, §8

zkušenosti s vedením pracovníků

proaktivní přístup a schopnost se samostatně rozhodovat

Nabízíme:

finanční ohodnocení odvíjející se od Vašich zkušeností

docházkový bonus 2.000 Kč

5 týdnů dovolené

zvýhodněné stravování v rámci závodu

odměny za pracovní jubilea

pracovní doba 6:00-14:00

  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • Aircraft Industries, a.s.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. ledna
  • Bohumín
  • MS UTILITIES & SERVICES a.s.
  • 60 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 5. ledna
  • České Budějovice
  • Jihočeská univerzita v Českých…
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 15. října
  • Kopřivnice
  • Město Kopřivnice
  • 21 260 – 36 240 Kč
Zveřejněno: 2. prosince
  • Tábor
  • Friall s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Pelhřimov
  • AGROSTROJ Pelhřimov, a.s.
  • 50 000 – 70 000 Kč
  • Bruntál
  • Alfa Plastik, a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • Šťáhlavy
  • Karpen&K s.r.o.
  • od 14 600 Kč
Zveřejněno: 19. prosince
  • Plzeň
  • BERGER BOHEMIA a. s.
  • od 17 688 Kč
  • Žďár nad Sázavou
  • V.Klimeš & L.Klimeš CZ s.r.o.
  • 16 800 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 18. prosince
  • Bystřice nad Pernštejnem
  • IMETAL s.r.o.
  • 21 500 – 23 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pelhřimov, Uhlířské Janovice, Jihlava, Benešov

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

AJ bonus bonusy Bor den doba elektro energetik hlavní hledám hodnocení Hořice HR IT kandidát místo Most náplň práce nová nové odměny ohodnocení plán plánování pozice práce pracovní pracovní doba pracovník řízení SOU společnost společnosti stravování vedení vedoucí výkon zaměstnanců zaměstnanec zkušenosti české člen dovolené finanční firmy kov místo výkonu práce náplň odbor odborné opravy PR profi projekt přátelské přístup schopnost technický technolog textilní tým údržba výrobní zahraniční zaměstnanecký závod zkušenost