TECHNOLOG VÝROBNÍCH DÍLŮ [Automotive] (svkld)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Litoměřice
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • plánování jednotlivých kroků přípravy projektu (plán projektu) a jejich realizace
  • příprava specifikací nástrojů a přípravků (insert molding, injection molding, stamping)
  • designové revize návrhu forem
  • příprava výrobní / projektové dokumentace
  • testování procesů před uvedením do výroby (Ppk, GR&R studie)
  • normování výrobních časů

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ s praxí v oboru – strojní
  • komunikativní angličtina
  • znalost designu forem (injection, insert molding, stamping)
  • znalost vstřikovacích procesů a strojů (Engel, Sumitomo výhodou)
  • znalost 2D/3D software (Solidworks, AutoCad, apod.)
  • MS Office
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • stabilní zázemí v mezinárodní společnosti
  • odpovídající školení
  • příležitost profesního a karierního růstu
  • férová firemní kultura
  • zaměstnanecké benefity
  • platové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
  • relokační balíček v případě nutnosti stěhován

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo nás navštivte na Jobpoint s.r.o. M.Alše 2098/6 Most 43401.

  • Planá, Tachov
  • Panasonic Industrial Devices Czech s.r…
  • 60 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. ledna
  • Horní Benešov
  • HOBES, spol. s r. o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 15. června
  • Prachatice
  • VISHAY ELECTRONIC spol. s r.o.
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 8. února
  • Ledeč nad Sázavou
  • SAPRIL Morava s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Pečky
  • KLARO, spol. s r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Kamenný Přívoz
  • PREFA Technology a.s.
  • 36 000 – 44 999 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 21. března
  • Lutín
  • SIGMA GROUP a.s.
  • 20 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • Dačice
  • THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 25. října
  • Česká Třebová
  • KORADO, a.s.
  • 45 000 – 47 000 Kč
Zveřejněno: 8. července
  • Plazy
  • Ascorium Mladá Boleslav s.r.o.
  • 23 200 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 27. května
  • Plazy
  • 17 600 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 31. března
  • Holubov
  • GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 8. srpna
  • Ruzyně, Praha
  • HRM Services s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 14. srpna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ústí nad Labem, Teplice, Děčín

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

AJ angličtina auto benefit benefity Bor den dokumentace hodnocení IT job kultura mezinárodní Most nabídka náplň práce nová nové Office ohodnocení pec plán plánování plat práce pracovní pracovní nabídka růst software specifika společnost společnosti stabilní školení vedení zaměstnanec znalost životopis CAD design dokument firemní kov náplň národní nástroj obor platové ohodnocení PR proces procesů profesní projekt projektové příležitost případ příprava přípravy rok řidič stroj technolog test výrobní výroby zaměstnanecké zaměstnanecké benefity