Hledáme lidem práci Manpower

ZÁKAZNICKÝ SERVIS - 22.000 KČ fix + bonusy

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přidej se ke společnosti, která je jedním ze tří největších poskytovatelů finančních služeb v České republice. Staň se členem úspěšného týmu, který je naší důležitou součástí.

Do našeho interního call centra v Hradci Králové hledám nové kolegy a kolegyně na pasivní linku.Rádi mezi s sebou přivítáme příjemného kolegu s nadšením pro prodej a komunikaci s lidmi. Všechno ostatní Vás naučíme ?

Popis pozice:

Co Vás u nás čeká?

Budete zodpovědní za telefonickou komunikaci s našimi stávajícími klienty. Čeká Vás péče o zákazníka, administrativní činnost a prodej doplňkových služeb a produktů.

Profil kandidáta:

Co čekáme my od Vás?

Samozřejmostí je maturitní vysvědčení v kapse, čistý trestní rejstřík a nebýt v insolvenci. Dále očekáváme perfektní znalost českého či slovenského jazyka bez vad řeči.

Nabízíme:

Co Vám za to nabízíme?

*hlavní pracovní poměr

*fixní mzdu ve výši 22 000,- Kč/měsíc

*bonusovou složku až dalších 5 000,- Kč

*díky střídání ranních/denních a odpoledních směn (7:00 – 22:00) získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu

*odpočinek je pro nás důležitý, proto Vám dáme týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů placeného volna)

*navíc máte 5 dnů zdravotního volna

*stravenky v hodnotě 100,- Kč/den do nepřeberného množství obchodů a jídelen v okolí

*příspěvek do Cafeterie 8 100,- Kč/rok

*zcela bezbariérové pracoviště, 5 minut od hlavního vlakového nádraží

Zaujala Tě pozice? Teď už nám stačí zaslat aktuální životopis na: e-mail přes odpovědní formulář nebo kliknout na tlačítko níže a my Tě budeme co nejdříve kontaktovat.

  • Mladá Boleslav
  • Therava s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. března
  • Dačice
  • HM-METAL s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Novosedly nad Nežárkou
  • Jaroslav Auský
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Třebovice
  • Wotan Forest, a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Česká Třebová
  • Zdeněk Hlavatý
  • 20 000 – 26 000 Kč

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

administrativní administrativní činnost AJ aktuální bonus bonusy činnost den hlavní hledám HR interní IT kandidát koníčky králové Luže měsíc Most náplň práce nové péče pozice práce pracoviště pracovní pracovní poměr příspěvek SOU společnost společnosti stravenky telefon týden týden dovolené navíc zdravotní znalost životopis bar cafeterie centra české člen dovolené finanční jazyk kolegyně kontakt kov náplň navíc obchod odpovědní Ostatní placené poměr PR prodej profi příjemné rok servis součást tým volna zákazník