Hledáme lidem práci Manpower

Senior C++ Developer in Security

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

NETWORK CYBERTHREATS ANALYSIS SYSTEM FOR TELECOM

Exposes the threats to 5G and the general telecoms infrastructure.

Telecom Network Attack Discovery is the first 5G and the general telecoms focused deep threat analysis system. The direct import of industry leading telecom security research, into a proven network threat analysis platform. Creating comprehensive perimeter protection, while also safeguarding the interior of the network. The system makes hidden threats visible, detects suspicious activity even in encrypted traffic, and streamlines incident investigation.

Popis pozice:

✅ C ++ developer will develop infosec analysis systems and tools to prevent telecommunications security threats for operators, banks, and insurance companies in Italy and South America.

✅ They have elements of agile, but the whole methodology cannot be applied there, mainly due to the type of product. They cannot update the appearance of the project in real-time at the client, because it is a matter of security. These are not DevOps or Continuous Integration.

✅ Development of new things 50%, rewriting old 50% - according to current needs.

✅ Flexible processes, little bureaucracy.

Profil kandidáta:

☑️ 3+ years of applied programming experience

☑️ Experience developing and debugging multithreaded software in С++

☑️ Use of libraries (C++11, STL, Boost)

☑️ Experience with collaborative development

☑️ Experience with version control systems

☑️ Experience with software architecting

☑️ Experience in decomposing requirements into tasks for the developer team

☑️ Good networking and TCP/IP stack knowledge, including HTTP, DNS

☑️ Ability and willingness to apply OOP practices and design patterns

☑️ Strong interpersonal skills, diligence, ability to communicate views to the team

☑️ English B2/C1 (written and spoken)

Nabízíme:

✔️ Very competitive salary

✔️ Homeoffice - 3 days home, 2 days office

✔️ 25 days holidays, 5 days sickness

✔️ Meal vouchers/pension insurance

✔️ External/internal training

✔️ Working in a friendly/non-formal environment in Brno

  • Lanškroun
  • Bromach spol. s r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. února
  • Klatovy
  • Pekárny a cukrárny Klatovy, a.s.
  • od 23 000 Kč
  • Klatovy
  • od 25 000 Kč
  • Nýrsko
  • Západočeské konzumní družstvo Sušice
  • 16 000 – 17 500 Kč
  • Sušice, Klatovy
  • 18 000 – 21 000 Kč
  • Velim
  • A C S TRANS, spol. s r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

ATS Bor Brno den developer event HR IT kandidát náplň práce Office plat pozice práce security software SOU system design náplň PR proces profi program