Hledáme lidem práci Manpower

Výrobní technolog

Lokalita Telč
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu/yni na pozici Výrobního technologa, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Telč

Popis pozice:

Působí jako podpora mistrům při neustálém zlepšování výrobního procesu

Optimalizuje pracovní postupy, vytváří pracovní návodky, navrhuje úpravy pracovních postupů

Zavádí metody štíhlé výroby- Kanban, 5Sm Kaizen, PDCA, TPM, SMED

Navrhuje layouty výroby a jednotlivých pracovišť, navrhuje optimální výrobní dávky

Navrhuje a vyvíjí výrobní přípravky a pomůcky

Profil kandidáta:

Vzdělání technického směru

Orientace v technické dokumentaci

Znalost metod štíhlé výroby je vyžadována

Samostatnost a proaktivní přístup

Pozice je nová jak si vytvoříte taková bude

AJ- výhodou

Nabízíme:

Férové finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

Stravenky

Příspěvky na penzijní připojištění

4 týdny dovolené

13 plat dle toho jak se daří společnosti

  • Planá, Tachov
  • Panasonic Industrial Devices Czech s.r…
  • 60 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. ledna
  • Horní Benešov
  • HOBES, spol. s r. o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 15. června
  • Prachatice
  • VISHAY ELECTRONIC spol. s r.o.
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 8. února
  • Ledeč nad Sázavou
  • SAPRIL Morava s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Pečky
  • KLARO, spol. s r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Kamenný Přívoz
  • PREFA Technology a.s.
  • 36 000 – 44 999 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 21. března
  • Lutín
  • SIGMA GROUP a.s.
  • 20 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • Dačice
  • THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 25. října
  • Česká Třebová
  • KORADO, a.s.
  • 45 000 – 47 000 Kč
Zveřejněno: 8. července
  • Plazy
  • Ascorium Mladá Boleslav s.r.o.
  • 23 200 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 27. května
  • Plazy
  • 17 600 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 31. března
  • Holubov
  • GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 8. srpna
  • Klatovy
  • Aerotech Czech s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 23. ledna
  • Karviná
  • SEJONG Czech s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 3. července
  • Plazy
  • 20 500 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 16. června
  • Plazy
  • 24 500 – 26 500 Kč
Zveřejněno: 21. září
  • Odry
  • Semperflex Optimit s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 30. ledna
  • Český Krumlov
  • CM mechanics s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 2. září

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

AJ bonus bonusy EU hledám hodnocení IT kandidát metody místo mistr Most náplň práce návod nová nové ohodnocení penzijní připojištění plat podpora pojištění postup pozice práce pracovní připojištění samostatnost SOU společnost společnosti stravenky Telč výkon vzdělání zaměstnanec znalost člen dny dokument dovolené finanční kov místo výkonu práce náplň penzijní PR proces profi projekt přátelské příspěvky přístup technické technolog týdny tým úpravy výrobní výroby zaměstnanecký zkušenost