Hledáme lidem práci Manpower

Mistr/Mistrová mokrého lakování - nový provoz

Lokalita Velké Meziříčí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do nadnárodní společnosti zabývající se povrchovou úpravou oceli, hledáme mistra do nově otevřeného provozu ve Velkém Meziříčí.

Důležitý je pro nás týmový duch a praxe s mokrým lakováním. V případě, že splňujete tyto dvě klíčové dovednosti a další popis tohoto inzerátu na Vás sedí, tak neváhejte a dejte mi o sobě vědět!

Popis pozice:

Co bude náplní Vaší práce?

  • Vedení týmu 6-8 pracovníků na pracovišti mokré lakovny a ručního lakování
  • Zajištění efektivity a kvality odvedené práce
  • Dohled nad dodržováním termínů
  • Zajištění a kontrola dodržování BOZP
  • Organizace výroby
  • Příjem, skladování a výdej materiálu
  • Úzká spolupráce s vedoucím závodu

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

  • Výhodou je výuční list v oboru lakování
  • Podmínkou je praxe v lakování vícevrstvých nátěrů a finálních nátěrů ocelových konstrukcí
  • Zodpovědnost, komunikativnost, samostatnost
  • Práce na PC, znalost MS Office
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Vazačský průkaz výhodou
  • Jeřábnický průkaz s oprávněním sk. O výhodou

Nabízíme:

Co můžeme nabídnout Vám?

  • Finanční ohodnocení, které i po nástupu dále vyvíjet
  • Roční prémie
  • Osobní ohodnocení
  • Nástup možný ihned
  • HPP (3 měsíce zkušební doba, poté smlouva na dobu neurčitou)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Jazykové kurzy

Oslovila Vás tato výzva? Tak neváhejte a zašlete mi Váš strukturovaný životopis v českém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře nebo přímo na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář. Budu se těšit na Váš kontakt!

  • Ústí nad Orlicí
  • Industrial washing and logistics s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. října
Zveřejněno: 12. ledna
  • Blansko
  • CHEMOPLAST a.s.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Uherské Hradiště
  • René Svárovský
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 1. října
  • SYNOT REAL ESTATE, k.s.
  • od 23 000 Kč
  • Střítež, Jihlava
  • GARANT - KONGRES, s.r.o.
  • Dolní Vilímeč
  • Zemědělské družstvo Dolní Vilímeč
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Telč
  • MAXXISAMPLE s.r.o.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • E K O B A L R O Ž N O V spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Vsetín
  • PAPERA s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jihlava, Brno

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

AJ Bor BOZP den dění doba dodržování e-mail EU formulář hledám hodnocení HR inzerát IT kandidát kurz kurzy kvality měsíc Meziříčí mistr Most na dobu neurčitou náplň práce odpovědnost Office ohodnocení OZP pozice práce pracovní pracovník praxe příspěvek samostatnost sklad smlouva společnost společnosti spolupráce strukturovaný životopis vedení vedoucí zkušební doba znalost životopis české dokument dovednost dovolené finanční jazyk kontakt kontrola kov Lakování list materiál na dobu na pracovišti náplň národní obor odpovědní oprávnění organizace osobní PC PR prémie profi případ roční ruční stav technické termín tým vedení týmu výroby závod zkušební