Hledáme lidem práci Manpower

Mistr výroby - placené přesčasy, nadstandartní výdělek

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Je vedení pracovníků vaším denním chlebem? V současné době hledáme nového parťáka na pozici Mistra výroby, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující firmy. Společnost se zabývá výrobou pryžových výrobků pro české i zahraniční klienty.

Místo výkonu práce: Hradec králové

Popis pozice:

vedení 25 pracovníků na oddělení lisovny, zodpovědnost za dodržování pracovních a technologických postupů

motivace pracovníků a jejich rozvoj, řešení personálních otázek

kontrola správnosti výrobních postupů a kvality výrobků

spoluúčast na plánování výroby, reporting vedoucímu výroby

práce v 3 směnném pracovním režimu

Profil kandidáta:

zkušenosti s vedením pracovníků

ochota pracovat na směny - 3 směnný provoz

znalost práce na pc

vůdčí schopnosti, zodpovědnost

Nabízíme:

atraktivní finanční ohodnocení, výkonnostní bonusy

každoroční navyšování mzdy

příplatky za přesčas

5 týdnů dovolené

příspěvek na životní pojištění

multisport karta, firemní telefon

dotované závodní stravování s výběrem z několika druhů jídel

možnost osobního růstu a rozvoje

přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

bonus bonusy den dodržování druh hledám hodnocení HR Hradec Hradec Králové ISO IT kandidát králové kvality místo mistr motivace možnost mzdy náplň práce NDA nová nové odpovědnost ohodnocení plán plánování plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovník přesčas přesčasy příplatky příspěvek reporting režim rozvoj růst směny SOU společnost sport stravování telefon vedení vedoucí výdělek výkon zkušenosti znalost životní pojištění české člen dar dovolené finanční firemní firmy karta kolektiv kontrola místo výkonu práce náplň oddělení osobní PC personální placené PR profi přátelské přátelský report roční řešení schopnost schopnosti technolog tým výběr výkonnost výrobní výroby zahraniční závod zkušenost životní