Hledáme lidem práci Manpower

Technolog

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro nadnárodní společnost v Kolíně, která vyrábí chladicí a klimatizační jednotky hledáme zkušeného kandidáta na pozici technologa.

Popis pozice:

- Zajištění technologické části výroby - definování procesu, layoutu, stanovení pracnosti, nákup a přejímka strojního zařízení a přípravků, tvorba pracovních návodek, PFMEA

- Spolupráce s oddělením konstrukce - schvalování vyrobitelnosti a konstrukční optimalizace výrobku (VAVE)

- Spolupráce s oddělením výroby - školení pracovníků, zajištění technologické disciplíny a řešení operativních problémů ve výrobě

- Vedení technologických projektů

- Kontinuální zlepšování procesu (kvalita + produktivita) – eliminace rizik vzniku neshody, nápravná opatření na základě výsledků auditů, odstraňování plýtvání ve výrobě a v obslužných procesech

- Implementace metod štíhlé výroby (TPM, SMED, 5S, Pull systém, Definice výrobního taktu)

Profil kandidáta:

- SŠ/ VŠ vzdělání technického nebo elektrotechnického směru

- Min. 2 roky praxe ve výrobním závodě na podobné pozici

- Aktivní znalost anglického jazyka – denní komunikace

- Znalost práce na PC (MS Office, Internet)

Nabízíme:

- Motivující mzdové podmínky

- Týden dovolené navíc

- Příspěvek na penzijní/životní připojištění, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce

- Pružná pracovní doba

- Možnost osobního a profesního rozvoje

- Smlouva na dobu neurčitou

  • Praha
  • 100 CZK COMPANY s.r.o.
  • 40 000 – 49 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. ledna
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • LETASOL, spol. s r.o.
  • od 24 500 Kč
Zveřejněno: 6. listopadu
  • Rotava
  • ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 26. července
  • Zákupy
  • KM Career s.r.o.
Zveřejněno: 21. října
  • Žďár nad Sázavou
  • Lucie Sedláčková
Zveřejněno: 10. října
  • Plzeň
  • Pavel Biriuc
Zveřejněno: 4. listopadu
  • Brandýs nad Orlicí
  • C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o.
  • 21 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • Jablonec nad Nisou
  • INTERNATIONAL METAL PLAST spol. s r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. října
  • Rumburk
  • Ventos Energy Solutions, a.s.
  • 15 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 30. srpna
  • Olomouc
  • OL-STEEL CZE s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Pardubice
  • FORCE TRADE s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Zlín
  • ZPS - MECHANIKA, a. s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 25. července
  • ŽĎAS, a.s.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Prostějov
  • DT - Výhybkárna a strojírna, a.s.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 20. dubna
  • Lety, Písek
  • Autometal, spol. s r.o.
  • 19 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 20. října
  • Fryčovice
  • BORCAD cz s.r.o.
Zveřejněno: 12. prosince
  • Bruntál
  • OSRAM Česká republika s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Lanškroun
  • Stavební podnik Lanškroun, s.r.o.
  • 13 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 22. června
  • Velké Albrechtice
  • LUCCO a.s.
  • od 20 000 Kč
  • Jihlava
  • Moravia Lacto a.s.
  • od 14 000 Kč
  • České Budějovice
  • DANSEN a.s.
  • Zkrácený úvazek
  • Jihlava
  • ATON SECURITY s.r.o.
  • 13 500 – 18 000 Kč
  • Jiří Kos
  • 21 000 – 24 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Poděbrady, Uhlířské Janovice

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

AJ akce audit den doba elektro EU hledám IT kandidát Kolín komunikace kurz kurzy kvalita možnost na dobu neurčitou náplň práce návod nová Office podmínky pojištění pozice práce pracovní pracovní doba pracovník praxe produktivita pružná pracovní doba připojištění příspěvek rozvoj řízení smlouva společnost spolupráce stravování školení týden týden dovolené navíc vedení vzdělání vzdělávací kurzy znalost anglické dovolené firemní jazyk mzdové na dobu náplň národní navíc oddělení osobní PC penzijní PR problém proces profesní profi projekt pružná rok řešení stroj systém technické technolog tvorba výrobní výroby vzdělávací kurz závod životní