Hledáme lidem práci Manpower

Zástupce lesního rady - vedoucí pozice v lesním hospodářství - významný soukromý vlastník

Lokalita Žďár nad Sázavou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Lesy na Vysočině jsou naše dědictví, navazujeme na práci mnoha generací před námi. Pracujeme na postupné transformaci lesa podle zásad hospodaření blízkého přírodě. Je to dlouhodobý úkol, který vyžaduje nejen zkušenosti, ale i nové nápady a přístupy.

Máte lesnické vzdělání, zkušenosti z praxe, koncepční myšlení a nový pohled na to, jak hospodařit s lesním bohatstvím dlouhodobě udržitelným způsobem?

Tak se k nám přidejte!

Popis pozice:

Rodinná firma KINSKÝ Žďár, a.s. hospodaří na více než 5 tisících hektarů lesa v oblasti Žďárských vrchů a nyní obsazuje pozici Zástupce lesního rady. Vaším úkolem bude podílet se na komplexním řízení lesního hospodářství společnosti, budete postupně přebírat kompetence ve vedení lesního hospodářství až do úplného převzetí této vrcholové pozice. Stanete se jedním z klíčových manažerů společnosti.

Profil kandidáta:

Šanci uspět ve výběrovém řízení máte, pokud splňujete následující kritéria:

• VŠ vzdělání lesnického směru, délka odborné praxe v lesním hospodářství min. 5 let

• Odborné znalosti a praktické zkušenosti v oblasti zajišťování lesnického hospodaření

• Zkušenosti s vedením týmu podřízených

• Zkušenosti s hospodařením blízkému přírodě jsou velmi vítány

• Aktivní znalost angličtiny nebo němčiny

• Znalost práce na PC (výborná znalost MS Excel nutností, znalost PDS ProPla velkou výhodou (evidence LHE)

• Lovecký lístek, zbrojní průkaz a pojištění odpovědnosti při výkonu práva myslivosti – aktivní myslivec

• Osobní a charakterová předpoklady pro práci v rodinné firmě – manažerské a organizační schopnosti, loajalita, ochota k týmové spolupráci, důvěryhodnost, spolehlivost, hájení zájmů společnosti

Nabízíme:

Není to jen práce, je to zároveň i poslání

Můžete se spolehnout na zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou

Budete mít možnost uplatnit a realizovat své nápady

Nabízíme zaručenou možnost profesního růstu, 5 týdnů dovolené, pomoc s relokací, pokud nejste z Vysočiny.

  • Chodov, Domažlice
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. listopadu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

AJ ATS Bor den evidence firma IT kandidát loajalita manažer možnost náplň práce nové odpovědnost plat pojištění pojištění odpovědnosti postup pozice práce práva praxe růst řízení SOU společnost společnosti stabilní vedení vedoucí výkon vzdělání zástupce zkušenosti znalost znalosti Žďár dědictví díl dovolené kompetence manažerské myšlení náplň oblast oblasti odbor odborné organizační schopnost organizační schopnosti osobní PC pomoc PR praktické profesní profi předpoklad přístup schopnost schopnosti tým úkol vedoucí pozice výběr zkušenost