Hledáme lidem práci Manpower

Systémový inženýr s PHP

Lokalita Kutná Hora
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Staň se součástí našeho týmu, který má na starost vývoj webových aplikací pro podporu výroby a dalších částí firmy. Budeš pracovat ve výrobní společnosti, která je dlouhodobě považována za zaměstnavatele roku v regionu. Přihlaš se nebo mi napiš email kvůli bližším informacím!

Popis pozice:

Budeš součástí menšího týmu 5-ti programátorů a kromě vývoje budeš úzce spolupracovat s interními zákazníky s cílem zajistit a specifikovat jejich potřeby a následně definovat vývojové plány.

Co budeš dále na pracovní pozici dělat?

  • Návrh softwarové architektury podle obchodních specifikací
  • Vývoj, implementaci a údržbu informačních systémů a aplikací
  • Psaní programových kódů, testování a ladění
  • Psaní integračních a regresních testů

Profil kandidáta:

Co musíš umět?

✅PHP

✅Základy Javascriptu/jQuery

✅Databáze SQL

Výhodou:

✅Nette

Nabízíme:

✔️25 dní dovolené

✔️Služební notebook a telefon

✔️Flexibilní pracovní dobu

✔️Kafeterie 3000 Kč ročně

✔️Dotované stravování

✔️Výhodné T-mobile tarify

✔️Pravidelná roční revise mzdy

  • Třemošnice
  • TPV group s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. února
  • České Budějovice
  • Robert Bosch, spol. s r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 29. ledna
  • od 48 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 4. července
  • Praha
  • Bernstein Bank GmbH
  • 30 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 20. února
  • Libáň
  • ANTOLIN LIBAN, s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 23. ledna
  • Žďár nad Sázavou
  • Hettich ČR k.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 22. ledna
  • Velká Bystřice
  • EGT Express CZ s.r.o.
  • od 17 800 Kč
  • Červenka
  • MVDr. Václav Osička
  • od 20 000 Kč
  • Nové Město na Moravě
  • ENPEKA a.s.
  • 23 000 – 25 000 Kč

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

AJ architekt cíle data dění email flexibilní interní inženýr IT kandidát Luže mobil mzdy náplň práce obchodní pec plán pozice práce pracovní programátor služební SOU specifika společnost společnosti stravování tarif tarify telefon zaměstnavatel cíl databáze dovolené firmy informační Java kov náplň obchod plány PR profi program region roční rok součást systém test tým výrobní výroby zákazník