Konstruktér senior / Vedoucí projektů

Lokalita Nový Bydžov
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Rozšiřte tým konstruktérů v Novém Bydžově. Hledáme nového kolegu, který má zkušenosti s návrhem a konstrukcí jednoúčelových strojů, zařízení i výrobních linek.

Pokud Vás láká více než "jen kreslení" a chcete vést samostetně projekty, zašlete svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář

Místo práce: Nový Bydžov

Popis pozice:

sestavení plánu projektu a dohled nad jeho plněním - termíny, komunikace s klienty, řešení změn v projektu

technický přehled nad svěřeným projektem (konstrukce, zadávání do výroby, požadavky na elektro oddělení, programování)

práce v programu Solidworks, Inventor

spolupráce s obchodním oddělením a týmem konstruktérů

řešení nestandartních situací v projektu

Profil kandidáta:

praxe na obdobné pozici

proaktivní přístup

ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

nástupní mzda 40 000 - 60 000 Kč - odvíjející se od vašich zkušeností

5 týdnů dovolené

flexibilní pracovní doba

služební telefon + tarif na volání a data, Pěkné a čisté pracovní prostředí

příspěvek na stravování

možnost profesního rozvoje

Máte zájem o tuto nabídku?