Hledáme lidem práci Manpower

Nepořádné kostičky - práce s ubytováním v Kladně

Lokalita Kladno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

 Hráli jste si někdy s Legem? Víte kolik radosti a nadšení vytváří ty malé plastové kostičky?

Popis pozice:

Pojďte se zapojit do týmu, díky jehož práci vznikají úsměvy na tvářích dětí i dospělých.

Budete pracovat v moderním, čistém prostředí mezinárodní firmy.

Profil kandidáta:

Požadujeme jen chuť pracovat, pečlivost a docházku ve dvousměnném provozu. Ostatní nechte na nás, my vás vše naučíme.

Vaším denním chlebem budou kostičky. Budete zodpovědní za kompletaci balíčků na automatické balící lince. Navážení kostiček LEGO na linku, výměna výroby linky a údržba pořádku na pracovišti.

Nabízíme:

Nabízíme Vám stabilní práci v čistém prostředí se mzdou ve výši 137 Kč / h + příplatky 7 Kč / h za odpolední práci, bonusy až 2 300 Kč za docházku a výkonnost. Dále budete mít možnost využívat firemní jídelnu (hl. jídlo za 14 Kč pro zaměstnance), příspěvek na ubytování, fit centrum, parkování v areálu zdarma.

A po zkušební době nedílnou součástí je 50% sleva na všechny stavebnice LEGO.

  • Ostrava-město
  • www.brigadnici.com, s.r.o.
  • od 17 100 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. května
  • Olomouc
  • ORKA global s.r.o.
  • 110 – 190 Kč / hod
Zveřejněno: 1. června
  • Pardubice
  • Jana Vokálová
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 15. prosince
  • Hradec Králové
  • Plzeň
  • TSplus servis s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 18. prosince
  • České Budějovice
  • Job and Travel s.r.o.
  • od 16 500 Kč
  • Pan Zahradník s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
  • Pacov
  • PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 19. prosince
  • Zuzana Wernerová
  • od 80 Kč / hod
  • Lipno nad Vltavou
  • STAR VILL Lipno, s.r.o.
  • 16 280 – 20 000 Kč
  • Černá v Pošumaví
  • Sovinium Invest, s.r.o.
  • od 16 280 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Hostivice, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Klecany, Praha

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše o ukončení dohody o provedení práce

AJ auto bonus bonusy den HR IT jídlo kandidát mezinárodní možnost náplň práce parkování pečlivost plat pozice práce pro zaměstnance prostředí příplatky příspěvek SOU stabilní ubytování výkon zdarma areál automat centrum dar díl firemní firmy kov linky na pracovišti náplň národní odpovědní Ostatní PR profi součást stav tým údržba výkonnost výměna výroby zkušební