Hledáme lidem práci Manpower

Šikovní pracovníci mají u nás zelenou. Přátelský kolektiv hledá další kolegy. Muži / ženy vítáni. Pracoviště KOLÍN. NÁSTUP DUBEN 2019.

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pozice: Operátor výroby (kompletace autosedadel).

Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní a prosperující výrobní společnosti v automobilovém průmyslu.

Více pracovních míst!

Pracovní pozice vhodná pro ženy i muže. Ideální i pro páry.

Mimoregionálním uchazečům zajistíme ubytování.

Pracoviště: Kolín (Průmyslová zóna Ovčáry)

NÁSTUP DUBEN 2019

Popis pozice:

Stereotypu se neboj. Čeká na Tebe několik pracovních pozic. Na jedné pozici jsme 30min a poté se s kolegy vyměníme. Dodržujeme přestávky na odpočinek. Hlavním naším společným cílem je zkompletovat autosedadlo. Samozřejmě na to máme stanovený čas, ale vždy to stihneme. Nemine nás ani kontrola materiálů a komponentů. Pracujeme s moderními technologiemi, které nám práci ulehčují.

PRACOVNÍ DOBA

  • DVOUSMĚNNÝ PROVOZ
  • pondělí až pátek (ranní směna 6:00 -14:25 hod, odpolední směna 15:30 – 23:55 hod)

Profil kandidáta:

VŠE VÁS NAUČÍME

Práce je z počátku fyzicky náročná. Bez dobrého zdravotního stavu to nepůjde.

Žádné speciální požadavky na nové členy týmu nemáme.

Nabízíme:

  • HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR - MOŽNOST PŘECHODU DO KMENOVÉHO STAVU
  • průměrná mzda ve zkušební době 25 600 Kč/měsíc
  • po zkušební době průměrná mzda 28 400 Kč/měsíc
  • Příspěvek na dopravu 40 Kč/den (cca 833Kč/měsíc)
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele (pitný režim na pracovišti)
  • 25 dnů dovolené
  • zákonné příplatky
  • pracovní oděv
  • mimoregionálním uchazečům poskytujeme ubytování s částečnou dotací do výše 4000 Kč/měsíc
  • široké portfólio zaměstnaneckých benefitů prostřednictvím cafeterie

  • Hejnice, Liberec
  • CiS systems s.r.o.
  • 21 500 – 35 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. března
  • Šumperk
  • Nemocnice Šumperk a.s.
  • od 16 280 Kč
  • Šumperk
  • Dormer Pramet s.r.o.
  • od 40 000 Kč
  • Novosedly, Břeclav
  • Heat Transfer Systems s.r.o.
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Zlín
  • 4IDEA, družstvo
  • 18 000 – 28 000 Kč
  • Chlumec nad Cidlinou
  • JET Chlumec s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Pecka
  • JIŘÍ BAJER s.r.o.
  • od 24 000 Kč
  • Jičín
  • Martin Sklenář
  • Hovorčovice
  • Sikla Bohemia s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Pardubice
  • RONAL CR s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Nová Role
  • ELKO, velkoobchod nápojů s.r.o.
  • od 20 300 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Plzeň
  • od 26 000 Kč
  • Karlovice, Semily
  • AUTOCAMP - Sedmihorky veřejná obchodní…
  • 15 000 – 16 300 Kč
  • Lanškroun
  • RIDE TRADE GASTRO s.r.o.
  • 18 000 – 21 000 Kč
  • České Budějovice
  • Šuptrans EU s.r.o.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kolín, Uhlířské Janovice, Nymburk

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

AJ auto automobil benefit cíle den doba hlavní IT kandidát Kolín měsíc mobil mzda náplň práce nové oděv operátor Ovčáry pec pitný režim plat pozice požadavky práce pracoviště pracovní pracovní pozice pracovníci průměrná přestávky příplatky příspěvek režim společnost společnosti stabilní stravování technologie ubytování uchazeč vhodná zaměstnanec zaměstnání zaměstnavatel zdravotní cafeterie cíl člen dovolené kolektiv kontrola kov materiál na pracovišti náplň operátor výroby pitný PR profi průmysl průmyslová přátelský region rok směna speciální stav technolog tým ve zkušební době výrobní výroby výše zaměstnanecký závod zkušební