Hledáme lidem práci Manpower

Coordinator v oblasti Facility

Lokalita Jaroměř
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu na pozici Facility Coordinátora, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující mezinárodní společnosti, která se zabývá outsourcingováním služeb pro integrovanou správu zařízení pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Jaroměř

Popis pozice:

kontrola dodržování BOZP a hygieny - školení dodavatelů v oblasti BOZP a dalších bezpečnostních předpisů

koordinace činností údržbářů v oblasti obsluhy vzduchotechniky - topení, kotelna, tlakové nádoby, osvětlení, voda a kontrola svěřených technických zařízení

správa a dohled nad kvalitou netechnických služeb od externích dodavatelů jako je péče o venkovní prostory, úklid, stravování

pravidelná komunikace v anglickém jazyce - zahraniční telekonference

administrativní činnosti spojené se správou areálu a dodávkou služeb - vytváření objednávek, sledování jejich úhrad, administrativní správa činností 3 údržbářů

denní práce v programu excel – výkaznictví, plánování

Profil kandidáta:

pokročilá znalosti anglického jazyka slovem i písmem (výkazy, školení komunikace v AJ)

technické vzdělání

znalost zákoníku práce

práce na PC – excel, power point

Nabízíme:

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vaší praxe

pracovní poměr na dobu neurčitou

5 týdnů dovolené

stravenky, Multisport karta

penzijní připojištění

zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti

  • Plzeň
  • Sumisho Global Logistics Europe s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. června
  • Praha
  • People Place & Partners a.s.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 23. září
  • Řepy, Praha
  • AWIGO s.r.o.
Zveřejněno: 2. února
  • Husinec, Praha-východ
  • ÚJV Řež, a. s.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. září
  • Vyškov
  • STAEG Facility, spol. s r.o.
  • 32 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 1. prosince
Zveřejněno: 4. ledna
  • Cheb
  • DHL Solutions k.s.
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. července
  • Zlín
  • OBZOR, výrobní družstvo Zlín
  • 17 000 – 17 500 Kč
Zveřejněno: 8. října
  • Vyškov
  • Vojenský technický ústav, s.p.
Zveřejněno: 7. října

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

administrativní administrativní činnost AJ bezpečnost bonus bonusy BOZP činnost den dodržování EU hledám hodnocení HR IT Jaroměř kandidát komunikace Luže mezinárodní místo na dobu neurčitou náplň práce nová nové ohodnocení outsourcing OZP péče penzijní připojištění plán plánování pojištění pozice práce pracovní pracovní poměr práva právo praxe připojištění řízení sledování SOU společnost společnosti sport správa stabilní stravenky stravování školení technik výkon vzdělání zákoník zaměstnanec znalost znalosti administrativní činnosti anglické areál české činnosti člen doby dovolené externí finanční jazyk karta kontrola koordinace kov místo výkonu práce na dobu náplň národní oblast oblasti PC penzijní poměr PR profi program projekt přátelské předpis technické technický techniky tým zahraniční zaměstnanecký