Hledáme lidem práci Manpower

Obsluha jednoúčelových speciálních strojů

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro firmu s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti průmyslového elektrického vytápění hledáme člověka s chutí naučit se obsluhovat jednoúčelové speciální stroje na výrobu topných elementů.

Popis pozice:

Náplň práce je různorodá, pracovník či pracovnice se budou zabývat např.
strojním ohýbáním materiálu
strojním žíháním
strojním motáním spirál z drátu

Profil kandidáta:

Běžná manuální zručnost
Zájem učit se
Smysl pro přesnost a zodpovědnost
Práce je vhodná pro muže i ženy

Nabízíme:

Práce ve stabilní společnosti
Smlouva po 6ti měsících na dobu neurčitou
Týden dovolené navíc
Práce v jednosměnném provozu (5:50 - 14:30)
Měsíční a půlroční výkonové bonusy

  • Pardubice
  • Flex International s.r.o.
  • 23 000 – 29 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. ledna
  • Brno
  • ROVAX, spol. s r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Modřice
  • IDEA nábytek, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Černý Most, Praha
  • Břevnov, Praha
  • KIMCHI CZ s.r.o.
  • 16 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 17. ledna
  • Mladá Boleslav
  • C-P-S Dr. Böckmann s.r.o.
  • 32 000 – 35 000 Kč
  • Šumperk
  • GASTRO LEADER s.r.o. v likvidaci
  • 17 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Stodůlky, Praha
  • APOLD SECURITY s.r.o.
  • 12 200 – 14 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Poděbrady, Uhlířské Janovice

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

bonus bonusy den EU hledám IT kandidát měsíc na dobu neurčitou náplň práce nové odpovědnost pec pozice práce pracovní pracovnice pracovník smlouva společnost společnosti stabilní týden týden dovolené navíc vhodná výkon Zruč dovolené elektrické materiál měsíční na dobu náplň navíc oblast oblasti obsluha PR profi průmysl průmyslové roční speciální stroj zájem zkušenost