Vedoucí výroby kosmetiky

Lokalita Říčany, okres Praha-východ
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Pro logistickou firmu zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti vývoje a výroby obalů a jejich následného plnění výrobky, zejména kosmetiky a doplňků ke kávě hledáme kandidáty na pozici ,,Vedoucí výroby kosmetiky".

Popis pozice:

  • Zabezpečení kompletní výroby na jedné ze dvou výrobních oblastí závodu (kosmetika)
  • Zajištění dodržování pravidel, postupů a podmínek BOZP na pracovišti
  • Zajištění kvality výrobků dle specifikací a zajištění hygieny
  • Úzkou spolupráci s oddělením kvality
  • Plnění a zlepšování výkonu a kvality dle požadovaných norem a specifikací
  • Efektivní organizaci, plánování a využití práce výrobního personálu
  • Kooperaci s projektovým oddělením při navádění nových výrobků do výroby
  • Spolupráci s oddělením Supply Chain na plánování výroby pro oddělení kosmetiky
  • Zajištění lidských zdrojů a dalších prostředků pro plnění plánu výroby (v kooperaci s HR)
  • Zajištění Administrativy - výrobní příkazy, výkony, kontroly, docházka zaměstnanců atp.
  • Zajištění ergonomie, 5S a pořádku

Profil kandidáta:

  • Minimálně 3 roky prokazatelné praxe na podobné pozici ve výrobním prostředí
  • Organizační schopnosti a zkušenosti s vedením pracovníků
  • Angličtina (B1-B2)
  • MS office (Excel)
  • Sap výhodou
  • Povědomí o 5S, štíhlé výrobě, DMAIC, SMED
  • Proaktivnosta týmovost

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Služební telefon, notebook
  • Komplexní, zajímavou a odpovědnou práci
  • Možnost uplatnit nové nápady a trendy a ovlivnit chod společnosti
  • Možnost využít firemní autobusovou dopravu z Opatova nebo Říčan či Benešova
  • Stravenky v hodnotě 115 Kč
  • Týden dovolené navíc
  • Kávu různých druhů a příchutí zdarma
  • Možnost Home-office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Nástup ihned, příp. dle domluvy

V případě zájmu mne neváhejte zaslat váš aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář.

Máte zájem o tuto nabídku?