Práce: Softwarový vývojář

lokalita: České Budějovice zadavatel: Job and Travel s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Reference: 160036

Náplň:

  • týmová i samostatná spolupráce na vývoji řešení systémů M/TEXT CS a M/TEAMBRIDGE
  • užití programovacích jazyků a web technologií

Požadavky:

  • SŠ/VŠ + IT směr výhodou
  • znalost programování a principů objektového programování
  • znalost HTML5 a CSS výhodou
  • znalost databází a SQL výhodou
  • angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni (B1)

Nabízíme:

  • práce v mladém kolektivu
  • odborné vzdělávání
  • kurzy angličtiny nebo němčiny přímo ve firmě
  • smluvní mzda a benefity dle zkušeností

Vhodné i pro absolventy.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist