Práce: Hledáme šikovné elektrikáře, které nebaví sedět jen v kanceláři!

lokalita: Brno zadavatel: ManpowerGroup s.r.o. Odpovědět na inzerát

Hledáme šikovné elektrikáře, které nebaví sedět celou dobu v kanceláři!

Popis pozice:

Co budete dělat?

Jedná se o servis a montáž semaforů po Brně nebo blízkém okolí. Administrativě se ani tady nevyhnete, ale většinu času budete trávit v terénu.

Práce je klasicky na 8h a pouze jedna směna.

Profil kandidáta:

Požadavky na kandidáty jsou jednoduché:

- elektro vzdělání (+ vyhláška 50)

- elektro zkušenosti

- ochota pracovat v terénu a občas vyjet někam za Brno (cca na 2 dny)

Nabízíme:

Co Vám nabídneme?

- práci, u které nemusíte sedět pouze v kanceláři

- příjemného a sympatického nadřízeného, který rozumí tomu, co dělá

- výborné platové ohodnocení

- standardní benefity (stravenky, dovolená...)

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Lucie Jiráčková

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist