Strojní zámečník do Olomouce

Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Žůrková, zobrazit tel. číslo

Umíte to s kovem a máte zkušenost s automotive? Hledáme šikovného kolegu, který umí řezat i svařovat kovy a v kapse má svářečák na elektrický oblouk. Jestli jste to vy, přidejte se k nám. Vaše zkušenosti dobře zaplatíme, budete mít zkrácenou pracovní dobu a spoustu dalších benefitů. To všechno kousek od centra Olomouce.

Popis pozice:

  • Budete řezat, obrábět a svařovat plechy metodou TIG
  • Pracovat budete podle 3D výkresů
  • Práce je na dvousměnný provoz (7,5hodinová pracovní doba)

Profil kandidáta:

  • Zkušenost s obráběním plechů - nejlépe z automotive výroby
  • Svářečák ZK 141 (Tig/Wig) je nutnost (můžeme ho spolu obnovit)
  • Musíte umět číst technické výkresy

Nabízíme:

  • rostoucí mzda 35000 Kč hrubého měsíčně + odměny za odpolední směny + 50% navíc ke mzdě u případných přesčasů
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní doba je zkrácena na 7,5 hodiny
  • Stravenky do vaší kapsy
  • Jestli jste sportovní typ, potěší vás naše sportovní firemní akce

Máte zájem o tuto nabídku?