Hledáme lidem práci Manpower

Elektromechanik v Drásově

Lokalita Drásov, okres Příbram
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Budeš pracovat na oddělení montáže elektromotorů v úspěšné mezinárodní firmě.

Tvým úkolem bude montáž elektrických strojů dle výrobní dokumentace, manipulace s motory a generátory pomocí dálkově ovládaných jeřábů, montáž elektrických obvodů a další práce.

Pracuje se na dvě směny.

Profil kandidáta:

K této práci potřebuješ:

- výuční list v elektrotechnickém nebo strojírenském oboruvýuční list v elektrotechnickém nebo strojírenském oboru

- jeřábnický průkaz výhodou

- praxe v obdobném provozu nebo skladu výhodou

- ochotu dojíždět do Drásova

Nabízíme:

Nabízíme zaměstnání ve stabilní firmě, nástup přímo do kmene.

Mzda 23.000,- Kč/měsíc a nástupní bonus 10.000,- Kč.

Další benefity: příspěvěk na stravování, Multisport karta, příspěvky na zdraví a volný čas.

  • Brno-město
  • Axial Personnel Agency, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. listopadu
  • Ústí nad Orlicí
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 13. dubna
  • Mariánské Lázně
  • MĚSTSKÁ DOPRAVA Mariánské Lázně s.r.o.
  • 165 – 195 Kč / hod
Zveřejněno: 18. října
  • Bílina
  • AGC Automotive Czech a.s.
  • 17 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 2. září
  • Česká Třebová
  • KORADO, a.s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Holešov
  • SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Třebíč
  • MEgA - Měřící Energetické Aparáty, a.s.
  • 13 000 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 28. dubna
  • Chrudim
  • Lütze, s.r.o.
  • od 80 Kč / hod
Zveřejněno: 10. října
  • Mohelnice, Šumperk
  • MONTIX, a.s.
  • 22 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 25. července
  • České Budějovice
  • Job and Travel s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. července
  • Liberec
  • TI Automotive AC s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Dopravní podnik města České Budějovice,…
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 15. srpna
  • Velká nad Veličkou
  • Indorama Ventures Mobility Moravia a.s.
  • 19 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Havířov
  • SVAD company s.r.o.
  • 13 500 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Zámrsk
  • BOHEMIA RINGS s.r.o.
  • 29 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 15. ledna
  • Nymburk
  • DPOV, a.s.
  • 18 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 24. března
  • Orlová
  • NELUX ELEKTRO CZ s.r.o.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 23. října
  • Klatovy
  • EMP - Centauri, společnost s ručením…
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Stodůlky, Praha
  • SAP Services s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Otrokovice
  • JAFRA shoecomponents s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • 20 000 – 28 000 Kč
  • Nové Město, Praha
  • Národní pedagogický institut České…
  • 19 110 – 32 000 Kč
  • Žirovnice
  • DETAIL PRODUKT s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Rožďalovice
  • LUNÁR spol. s r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Lomnice nad Popelkou
  • TRIGA - MF spol. s r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Plavy
  • Kümpers Textil s.r.o.
  • 21 000 – 23 000 Kč
  • Česká Skalice
  • SKALIČAN a.s.
  • od 22 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Příbram, Beroun, Rokycany, Benešov, Hostivice, Praha, Kladno, Mnichovice, okres Praha-východ, Říčany, okres Praha-východ

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

benefit benefity bonus Bor dokumentace elektro elektromechanik IT kandidát měsíc mezinárodní mzda náplň práce pozice práce praxe sklad směny sport stabilní stravování výrobní dokumentace zaměstnání zdraví daný dokument elektrický karta kov list motory náplň národní obor oddělení pomoc PR profi příspěvky stroj technické úkol výrobní