Operátor/ka extruze s nástupem IHNED!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Dobřany, okres Plzeň-jih
Firma Manuvia FairJob s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 26.000 – 30.000 Kč

Manuvia FairJob s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme spolehlivé zaměstnance pro českou stabilní společnost, zabývající se výrobou obalového materiálu.

Nabízíme

  • Mzdový měsíční výdělek až 30 000 Kč včetně bonusů
  • Dlouhodobou spolupráci na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost kariérního růstu

Požadujeme

  • Podmínkou SOU/SŠ vzdělání
  • Nutná znalost českého jazyka
  • Technickou zdatnost
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Náplň práce

  • Obsluha strojů / extruze
  • Pravidelná kontrola výrobků
  • Základní údržba stroje

Zaujala Vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět! Strukturované životopisy zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře nebo e-mailem na e-mail přes odpovědní formulář.
V případě dotazů volejte na bezplatnou linku zobrazit tel. číslo nebo zobrazit tel. číslo .

  • Brniště
  • Partner in Pet Food CZ s.r.o.
  • 29 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. prosince
  • Brniště
  • 32 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 7. prosince
  • Rokycany
  • HUTCHINSON s.r.o.
  • 28 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 16. srpna
  • Příbram
  • Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.
Zveřejněno: 11. října
  • Vlašim
  • Hotely Rezidence s.r.o.
  • 20 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 13. září
  • Vlašim
  • 30 000 – 40 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nýřany, Plzeň, Třemošná, Rokycany

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

AJ bonus e-mail formulář hledám HR IT možnost nabídka náplň práce operátor plat práce příspěvek růst SOU společnost stabilní stravování výdělek vzdělání znalost životopis české dovolené jazyk kariérní kontrola kov materiál měsíční možnost kariérního růstu mzdový náplň obsluha odpovědní PR případ stroj údržba