Hledáme lidem práci Manpower

Miluješ sladké? Jedinečná příležitost pro Tebe! Pracuj s radostí a především s chutí. NÁSTUP KVĚTEN/ČERVEN 2019

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

HLEDÁME ŠIKOVNÉ pracovnice S POTRAVINÁŘSKÝM PRŮKAZEM.

Domluv se s kamarádkou a umožníme vám společný nástup.

Možnost dlouhodobější spolupráce se zajímavým finančním ohodnocením.

Pracoviště: KOLÍN.

Popis pozice:

  • odebírání od stroje, balení, paletizace

Profil kandidáta:

  • zkušenosti nejsou třeba - nováčky si zaučíme
  • potravinářský průkaz

Nabízíme:

Možnost přechodu do kmenového stavu!

  • výdělek 127Kč/hod + odměny 5000Kč/měsíc
  • měsíčí mzda s bonusy cca 25955Kč
  • ranní a odpolední směny 5:45 -14:00 hod, 13:45 - 22:00 hod
  • pracoviště Kolín
  • nástup IHNED nebo dle dohody
  • při nástupu do kmenového stavu jsou i noční směny

  • Praha
  • Pánek DOSP s.r.o.
  • 18 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. června
  • Jablůnka
  • TOOL TECH CZ, s.r.o.
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Lubná, Rakovník
  • LASSELSBERGER, s.r.o.
  • od 130 Kč / hod
  • Pohled
  • DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o.
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Třinec
  • PressMetal - CZ, spol. s r. o.
  • od 22 000 Kč
  • Horní Počernice, Praha
  • První novinová společnost a.s.
  • Hořice, Jičín
  • Penny Market s.r.o.
  • 14 650 – 18 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 23. června
  • Kostelec nad Černými lesy
  • 15 650 – 19 200 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kolín, Uhlířské Janovice, Nymburk

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

AJ bonus bonusy hodnocení IT kandidát Kolín měsíc možnost mzda náplň práce nová nové odměny ohodnocení pozice práce pracoviště pracovnice směny SOU spolupráce výdělek zkušenosti dohody finanční kov náplň potravinář PR profi příležitost sladké stav stroj zkušenost