Hledáme lidem práci Manpower

Seřizovač Klidně I Junior

Lokalita Teplice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste šikovný seřizovač?
Jste volný ihned?
Chcete si slušně vydělat?
Pak neváhejte a pošlete mi Váš životopis.

Popis pozice:

- Seřizování strojů a zařízení

- Opravy strojů

Profil kandidáta:

- SŠ technického směru výhodou

- Alespoň minimální zkušenosti na pozici seřizovač

- Práce ve směnném provozu

- Čtení technické dokumentace

Nabízíme:

- Stravenky v hodnotě 100 Kč ( zaměstnanec přispívá pouze 18 Kč)
- Příspěvek 1000 Kč na penzijní nebo životní připojištění
- Unišeky
- Mzdové ohodnocení dle zkušeností - nebojíme se Vás dobře zaplatit

  • Blatná
  • Seřizovač junior
  • od 17 800 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. září
  • Chomutov
  • Manpower
Zveřejněno: 19. ledna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Teplice, Litvínov, Ústí nad Labem, Most

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

dokumentace hodnocení IT kandidát náplň práce ohodnocení plat pojištění pozice práce připojištění příspěvek řízení stravenky zaměstnanec zkušenosti životopis dokument kov minimální mzdové náplň opravy penzijní PR profi stroj technické vydělat zkušenost životní