Hledáme lidem práci Manpower

Customer Care Specialist with English

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Are you interested in improving your technical knowledge and enhance your communication skills? Then, this position could be a great opportunity for you!

We are seeking a Customer Care Specialist with English to join our multinational company in Brno.

Popis pozice:

What is the job about?

  • Responding to customer phone calls as the first line of support for the company.
  • Handling a range of issues related to the products of the company, billing or technical support.
  • Providing support in a positive manner.

Profil kandidáta:

What do we require?

  • Fluent English (B2-C1 level at least).
  • An avid interest in technology or telecommunication is appreciated.
  • Able to work at different shifts (nights and weekends incl.).
  • Willingness to learn and develop yourself.

Nabízíme:

You can look forward to:

  • Competitive salary based on skills, knowledge, and experience + BONUSES!!!
  • An additional week of vacation
  • Pension insurance contribution
  • Meal tickets
  • Sick days
  • A contract for an indefinite period
  • Ultramodern and multi-cultural work environment, brand new spaces
  • Three weeks of training

Please note, that this position requires relocation to Brno (Czech Republic) and a work permit for the Czech Republic is mandatory.

If you are interested in this position do not hesitate to send me your resume in English and we can talk it over!

  • Kaňovice, Zlín
  • ROKOSPOL a.s.
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. února
  • Strakonice
  • ČZ a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 12. února
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • ENERGOAQUA, a.s.
  • 28 000 – 33 000 Kč
  • Moravské Budějovice
  • COOP družstvo HB
  • 19 000 – 21 000 Kč
  • Frýdek-Místek
  • RIGHT INDICADA s.r.o.
  • 23 500 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 14. března

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

bonus Brno HR IT job kandidát náplň práce NDA pec pozice práce sick day specialist brand list náplň PR profi technolog