Vedoucí výroby - Automotive (Start-up)

Lokalita Plzeň
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Lukáš Filipec, zobrazit tel. číslo

Máte praxi z vedením výroby v automotive a domluvíte se anglicky? Nevadí Vám práce pod tlakem a vynikáte ve vedení kolektivu?

Pro našeho významného klienta hledáme kolegu na pozici Vedoucí výroby!

Popis pozice:

  • Plánování a řízení výroby v určené kvalitě a zlepšování její efektivnosti a účinnosti
  • Odpovědnost za plnění výrobního plánu
  • Odpovědnost za nábor nových zaměstnanců
  • Motivace a vedení pracovníků v daném oddělení
  • Určování personálních a strojních kapacit společně s řízením výroby
  • Vedení výrobní dokumentace, analýza výrobních dat a reporting

Profil kandidáta:

  • Praxe na obdobné pozici v oblasti automotive
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s plastovými díly výhodou
  • Flexibilitu, samostatnost, spolehlivost
  • Znalost SAP výhodou

Nabízíme:

  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • Bonusy
  • Stravování přímo ve společnosti
  • Možnost kariérního posunu
  • Možnost podílet se na změně a modernizaci výroby

Máte zájem o tuto nabídku?