Hledáme lidem práci Manpower

Koordinátor asistenční linky - Příležitost pro šikovné absolventy!

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pomáháš rád druhým lidem, jsi komunikativní a zároveň hledáš práci, ve které využiješ cizí jazyk?

Přidej se k týmu, jehož posláním je telefonický support klientů a hledání nejrůznějších alternativ při řešení jejich problémů.

Popis pozice:

Jaké úkoly na tebe čekají?

Především budeš telefonicky pomáhat klientům řešit nepříjemné situace - např.: ztráta kufru, zpožděné letadlo, zajištění lékařské péče v zahraničí nebo třeba ztracené doklady. Kromě komunikace s klientem budeš také v kontaktu s úřady i jinými odděleními ve firmě.

Tvou podporou v práci budou týmový kolegové a přátelský teamleader. Nehodíme tě do vody - v prvních měsících projdeš důkladným školením, ve kterém tě vše potřebné naučíme!

Profil kandidáta:

Jaký by měl být tvůj profil?

Hledáme kandidáty, kteří jsou empatičtí, komunikativní a umí zachovat klidnou hlavu. Důležitá je také znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2 (středně pokročilý), denně ji totiž ve své práci využiješ.

Jedná se o práci ve směnném provoze, proto hledáme kandidáty, kterým nevadí dvakrát do měsíce noční směna. Důležitá je taky schopnost práce na PC a práce s produkty MS Office (Excel, Outlook..).

Nabízíme:

Co ti firma nabízí?

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na dopravu

- kvartální odměny až 10 %

- stravenky v hodnotě 110 Kč

- příspěvek na penzijní připojištění

- jazykové kurzy

- sleva na firemní služby

- občerstvení na pracovišti

- firemní akce

Líbí? Pošli mi své CV na e-mail přes odpovědní formulář a já se s tebou spojím.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

absolvent AJ akce CV den druh firma hledám HR IT kandidát kolegové komunikace kurz kurzy měsíc náplň práce občerstvení odměny Office péče penzijní připojištění pojištění pozice práce připojištění příspěvek SOU stravenky školení telefon úřad v zahraničí zahraničí znalost anglické dovolené firemní jazyk kontakt kov lékař lékařské linky na pracovišti náplň oddělení PC penzijní PR problém profi přátelský příjemné příležitost řešení schopnost situace služby směna tým úkol úkoly v práci