Specialisté robotů

Lokalita Pardubice
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Do výrobní firmy v Pardubicích hledáme vhodné kandidáty, kteří budou programovat roboty. Jste zkušený programátor robotů, máte vyhlášku 50, nebo jste zatím absolvent po střední škole elektro a zajímají Vás moderní technologie? Jste ochotný pracovat ve směnném provozu a dorozumíte se aspoň trochu anglicky? Pojďte to zkusit k nám!

Popis pozice:

Vyrábíme pro většinu světových automobilek - a u některých jsme našim zaměstnancům zajistili slevy na jejich vozy. Technologie, se kterými se setkáte ve výrobě, jsou ty nejmodernější v oboru. Programování, nastavování, instalace, uvádění strojů do provozu a následná údržba je naším denním chlebem. 12hodinové směny. Denní a noční od 6 do 6. Nepřetržitý provoz. Nabízíme tyto volné pozice:

  1. Specialista robotů FANUC
  2. PLC programátor
  3. Specialista nanášecích robotů (Dispensing)
  4. APT Specialista (Audio performance test)
  5. Specialista kamerových systémů
  6. Specialista pájecích systémů

Profil kandidáta:

  • Vyhláška 50 výhodou
  • Střední škola elektro/ technická škola - velká výhoda
  • Zkušenosti s programováním robotů výhodou
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost práce na PC (Outlook, MS Office, excel) velkou výhodou
  • Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost, aktivní přístup k řešení čehokoliv
  • Schopnost se samostatně, rychle a operativně rozhodovat
  • Ochota pracovat na krátký a dlouhý týden

Nabízíme:

  • Finančně zajímavé ohodnocení dle zkušeností
  • 25 dní dovolené
  • Měsíční online systém benefitů
  • Nadstandardní ohodnocení za případnou práci přesčas
  • Možnost si vybrat náhradní volno
  • Jídlo na pracovišti do 28 Kč.
  • Práci na plný úvazek na dobu určitou (1-2 roky)

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte zaslat Vás aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář

Máte zájem o tuto nabídku?