Konstruktér

Lokalita Děčín
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro inovativní společnost zabývající se výrobou nástrojů pro lisovací stroje hledáme posilu do našeho konstrukčního týmu.

Popis pozice:

  • Podílí se na přípravě nových projektů, vytváří 3D návrhy požadovaných zařízení a poté jejich konstrukci jednotlivých dílů.
  • Uchovává informace o změnách v konstrukční dokumentaci.
  • Komunikuje s oddělením výroby, využívá zjištěné poznatky pro úpravy a zlepšování návrhů.
  • Optimalizuje technická řešení.
  • Spolupracuje s kolegy z oddělení konstrukce.
  • Jedná s ostatními členy týmu v rámci implementace návrhů konstrukčních řešení do výrobních celků.

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenství), obor konstrukce (výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici (výhodou)
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na úrovni B1-B2
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • PC dovednosti: MS Office, SolidWorks, CREO CAD, MEC (výhodou)
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Smysl pro detail, samostatnost
  • Schopnost týmové práce a chuť se učit novému

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní inovativní výrobní společnosti
  • Zajímavé platové ohodnocení dle vašich zkušeností
  • Dlouhodobé perspektivní zaměstnání s možností kariérního růstu
  • 13.plat
  • Home-office
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Osobní počítač
  • Po zapracování smlouvu na dobu neurčitou

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář