Validační technik/ poloviční úvazek (šance i pro VŠ studenty na letní prázdniny)

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Jaroslava Pataši, zobrazit tel. číslo

Chcete se stát součástí úspěšné společnosti, která se zabývá výzkumem a vývojem v automobilovém průmyslu?

Aktuálně hledáme posilu na pozici Validation Technican.

Jde o práci na poloviční úvazek na dobu určitou od 1.7.2021 do 31.8.2021.

Pozice je tedy vhodná pro studenty, kteří tak mají šanci získat zajímavé zkušenosti z automotive.

Popis pozice:

  • příprava a provádění validačních testů dle rozvrhu
  • analýza dat z testování
  • generování reportů z testování
  • správa datových úložišť pro data z testování
  • sběr dat pomocí měřících a testovacích nástrojů

Profil kandidáta:

  • středoškolské vzdělání technického směru, elektrotechnika
  • znalost MS Office: Excel, Word, práce s počítačem na bázi měřicích nástrojů pro on-line náběr
  • schopnost dokumentovat výsledky
  • vyhláška §50 – práce s vysokým napětím
  • zkušenosti s Automotive systémovými sběrnicemi (CAN, LIN) a nástroji pro sledování a zaznamenávání, např. CANoe
  • anglický jazyk na základní úrovni (schopnost číst technickou dokumentaci)

Nabízíme:

  • práci na zkrácený úvazek od 1.7. od 31.8.
  • zajímavou pracovní náplň a přátelský kolektiv
  • možnost získat cenné zkušenost v odvětví automotive
  • důkladné zaškolení
  • příspěvek na stravování

Máte zájem o tuto nabídku?