Konstruktér strojní/elektro

Lokalita Plzeň
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Vojtěch Dítě, zobrazit tel. číslo

Pro tradiční, strojírenskou společnost v Plzni, hledáme zkušené, ale i juniorní konstruktéry z oblasti strojírenství a elektra.

Popis pozice:

  • Návrhování konstrukčních řešení pro výrobu strojů
  • Tvorba výkresové dokumentace (kovové konstrukce/elektrická schémata)
  • Zpracování výkresové dokumentace a kusovníků
  • Vypracování podkladů pro cenové nabídky a kalkulace
  • Práce v softwaru Autodesk Inventor

Profil kandidáta:

  • Vzdělání zaměřené na strojírenství/elektro - pozice je vhodná i pro absolventy
  • Znalost softwaru Inventor, popřípadě jiného 3D CADu
  • Středně pokročilá znalost angličtiny
  • Technické myšlení a představivost

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení na základě zkušeností
  • Čtvrtletní bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Kafeterie
  • Možnost odborného i kariérního růstu
  • Místo ve stabilní, strojírenské společnosti s dlouhou tradicí

Máte zájem o tuto nabídku?