Vedoucí výrobní kvality

Lokalita Celá ČR
Firma NG engineering CZ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Do probíhajících projektů hledáme pro našeho významného zákazníka spolupracovníka na pozici:

Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice.Našim zákazníkům nabízíme zastupované firmy jako spolehlivé partnery s rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti techniky, elektrotechniky, softwaru, hardwaru, kvality, projektového řízení atd. jak v prostředí OEM, tak v prostředí dodavatelů 1. a 2. úrovně (1st a 2nd tier).Pro uchazeče jsou připraveny zajímavé činnosti s neobyčejnými kariérními perspektivami v mezinárodních a interdisciplinárních týmech, zabývajících se obory jako je technika vozidel, letadel, přepravy, domácích spotřebičů a zdravotnická technika.

Náplň práce:

  • Koordinace a vedení pracovníků v oblasti systému kvality
  • Implementace nápravných opatření
  • Zodpovědnost za plnění principů Q normy ISO/TS 16949
  • Reporting, optimalizace a zlepšování kvality
  • Zajištění vhodné strategie spolupráce pro zákazníka a dodavatele
  • Zodpovědnost za zavedení změn pro zvýšení efektivity práce
  • Vedení teamu s cílem plnit stanovené cíle
  • Zodpovědnost za bezpečnost výrobku
  • Aplikace nových metod pro zlepšení kvality
  • Spolupráce při řešení neshod mezi zákazníkem, dodavatelem a výrobou,

koordinace nápravných opatření, technická podpora

  • Spolupráce na nových projektech
  • Tvorba a aktualizace FMEA
  • Spolupráce při zavádění výrobků
  • Koordinace zákaznických auditů a návštěv

Zaujala Vás nabízená pozice a chcete se o ni ucházet? V tom případě nám zašlete Vaše CV s nejbližším možným termínem nástupu na email poslat email e-mail přes odpovědní formulář

Požadavky:

  • SŠ/VŠ v oboru strojírenství
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, (německý jazyk výhodou)
  • Analytické myšlení, komunikativnost
  • Schopnost teamové práce i samostatnost
  • Zkušenosti s vedením pracovníků
  • Praxe v automobilovém průmyslu ve výrobní kvalitě (min. 3 roky)
  • Znalost Microsoft Office, SAP, nástrojů kvality FMEA, Ishikawa, 8D
  • Znalost statistiky, požadavků ISO/TS 16949

Benefity:

  • 13., 14.mzda, podílové odměny na zisku firmy
  • bonusy při plnění docházky
  • 6 týdnů dovolené na zotavenou
  • závodní stravování
  • penzijní připojištění
  • možnost vyuky jazyků, zcela zdarma
  • bezplatná zdravotně-preventivní péče
  • kulturní a společenské akce
  • další možnost příplatků dle nadstandardního sociálního programu

  • Nymburk
  • Magna Exteriors (Nymburk) s.r.o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Milovice, Nymburk
  • Teijin Automotive Technologies Czech s…
  • 20 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 12. února
  • Jihočeský kraj
  • Agentura Salvia, s.r.o.
  • 40 000 – 49 999 Kč
Zveřejněno: 8. října
  • Tachov
  • PRESSOL Tschechien s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 10. května
  • Praha
  • Marek Novák
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 8. února
  • Pelhřimov
  • Lindy s.r.o.
  • Olomouc
  • MONTIX, a.s.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

AJ akce audit auto automobil benefit benefity bezpečnost bonus bonusy Bor cíle CV činnost den dění domácí elektro elektrotechnik email event hledám ISO IT kvality mezinárodní Microsoft Microsoft Office mobil Most možnost mzda náplň práce NDA normy obory odměny odpovědnost Office partner péče penzijní připojištění plat plnění podpora pojištění pozice požadavky práce pracovní pracovník praxe prostředí připojištění reporting řízení samostatnost SOU společnost spolupráce strategie stravování technik uchazeč v Německu vedení vedoucí vhodné zdarma zkušenosti znalost anglický anglický jazyk aplikace bezplatná cíl činnosti dar díl dovolené firmy jazyk kariérní kompetence koordinace kulturní myšlení náplň národní nástroj německý německý jazyk oblast oblasti obor penzijní PR program projekt projektové průmysl případ report rok řešení schopnost sociální součást standard stroj strojírenství systém technická technika techniky termín tvorba tým výrobní výše zákazník závod zkušenost zvýšení