Hledáme lidem práci Manpower

Mechanický Údržbář

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro nadnárodní společnost s přátelským a rodinným přístupem ke svým zaměstnancům hledáme do týmu mechaniků nového kolegu.

Popis pozice:

  • údržba výrobních linek
  • spolupráce a pomoc kolegům seřizovačům

Profil kandidáta:

  • SOU s výučním listem (ideálně ve strojírenském/technickém oboru)
  • znalost práce na soustruhu a frézce
  • svářečské zkoušky výhodou
  • praxe na obdobné pozici vítána
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden, 12h směny)

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • dobré platové ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností s možností růstu
  • zaměstnanecké benefity(5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní akce…)
  • příplatky za směnnost, přesčasy, víkendy
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • možnost nastoupit ihned

Místo výkonu práce: Velim u Kolína

  • Německo
  • Antonín Ferus
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. června

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Poděbrady, Uhlířské Janovice, Nymburk

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

akce benefit benefity Bor den EU hlavní hledám hodnocení IT kandidát Kolín kvalifikace mezinárodní místo Most možnost na dobu neurčitou náplň práce nové odpovědnost ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění pozice práce pracovní pracovní poměr praxe přesčas přesčasy příplatky připojištění příspěvek růst samostatnost směny SOU společnost společnosti spolupráce stravování týden víkend výkon zaměstnanců zaměstnanec znalost dovolené firemní list místo výkonu práce na dobu náplň národní obor penzijní platové ohodnocení poměr pomoc PR profi přátelský přístup stroj technické tým údržba výrobní zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkoušky zkušenost