Mechanický Údržbář

Lokalita Kolín
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro nadnárodní společnost s přátelským a rodinným přístupem ke svým zaměstnancům hledáme do týmu mechaniků nového kolegu.

Popis pozice:

  • údržba výrobních linek
  • spolupráce a pomoc kolegům seřizovačům

Profil kandidáta:

  • SOU s výučním listem (ideálně ve strojírenském/technickém oboru)
  • znalost práce na soustruhu a frézce
  • svářečské zkoušky výhodou
  • praxe na obdobné pozici vítána
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden, 12h směny)

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • dobré platové ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností s možností růstu
  • zaměstnanecké benefity(5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní akce…)
  • příplatky za směnnost, přesčasy, víkendy
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • možnost nastoupit ihned

Místo výkonu práce: Velim u Kolína