Testování kvality izolačních pěn / příležitost i pro absolventy

Lokalita Pletený Újezd
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro společnost, která se zabývá výrobou tepelně izolačních pěn a je lídrem ve svém oboru, hledáme posilu do týmu kontroly kvality. Na této pozici bude provádět výstupní kontrolu konečných produktů, a rovněž se bude podílet na testování a certifikaci nových výrobků.

Popis pozice:

  • výstupní kontrola konečných produktů (aplikace pěny a měření parametrů)
  • testování a certifikaci nových výrobků
  • vyhodnocování výsledků zkoušek
  • příprava vzorků pro testování v externích laboratořích
  • jde převážně o manuální práci, občas fyzicky náročnější

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání (chemické vzdělání výhodou)
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a zručnost
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
  • dobrý zdravotní stav (bez omezení pro práci v průmyslu)
  • zkušenost z oddělení kvality výhodou, nikoli podmínkou
  • pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme:

  • práci v mezinárodní firmě s přátelským kolektivem
  • flexibilní pracovní doba
  • jednosměnný provoz
  • týden dovolené navíc
  • možnost závodního stravování za zvýhodněné ceny
  • důkladné zaškolení
  • místo výkonu práce - Pletený Újezd u Kladna