Specialista a koordinátor BOZP

Lokalita Český Dub
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro nadnárodní společnost zabývající se výrobou betonu hledáme do týmu posilu se zkušenostmi s BOZP a zároveň chutí naučit se něco nového, využívat na denní bázi angličtinu a cestovat.

Popis pozice:

  • správa nového elektronického zaškolovacího systému
  • propojení stávajících kolegů z oblasti BOZP s centrálou a ostatními závody v ČR a v zahraničí
  • pravidelná účast na videokonferencích o BOZP
  • úzká spolupráce s vedoucími provozů – nutná znalost provozu v oblasti výroby, těžby a dopravy
  • služební cesty nejen po ČR

Profil kandidáta:

  • alespoň 2 roky praxe z oblasti BOZP
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • výborně prezentační dovednosti
  • řp. sk. B
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení + služební auto i k soukromým účelům
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, výuka angličtiny v rámci pracovní doby, příspěvky na dětské tábory, firemní akce…)
  • flexibilní pracovní dobu
  • zaškolení od zkušených kolegů
  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Praha 4