Hledáme lidem práci Manpower

Project Engineer - Food Industry

Lokalita Poříčí nad Sázavou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledá se Project Engineer pro mezinárodní společnost, která provozuje úspěšný moderní potravinový závod ve Středních Čechách u Benešova. Společnost se zaměřuje na nejvyšší kvalitu produktů a podporuje české dodavatele techniky, surovin, obalů i služeb.

Popis pozice:

  • Kompletní vedení menších projektů týkajících se kvality, bezpečnosti a efektivity výroby
  • Plánování nákladů na projekty
  • Tvorba technické dokumentace a nabídek
  • Zajištění dodržení termínu a rozpočtu projektu

Profil kandidáta:

  • Technické vzdělání
  • Praxe s vedením nebo podporou projektů (v oblasti potravinářství/FMCG velkou výhodou)
  • Znalost výkresové dokumentace, práce v AutoCAD
  • Zkušenosti se zaváděním principů Lean managementu
  • Samostatnost, komunikativnost, drive a organizační dovednosti
  • Pokročilá znalost anglického jazyka a českého/slovenského jazyka

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Dotované stravování
  • Firemní fitness a masáže
  • Bonusové ohodnocení
  • Slevy na firemní produkty
  • Firemní autobusová doprava
  • Nástup možný ihned!
  • Lokalita okres Benešov

Životopisy prosím, zasílejte v českém a anglickém jazyce!

  • Staré Město, Praha
  • PEKAS - Handmade, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. června
  • Hrádek nad Nisou
  • Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o.
  • 23 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 9. března
  • Děčín
  • Chart Ferox, a.s.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 5. ledna
  • Žatec, Louny
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
Zveřejněno: 1. července
  • Velemyšleves
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 2. prosince
  • Plzeň
  • Safran Cabin CZ s.r.o.
  • 42 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Šternberk
  • Robertshaw CZ Limited, odštěpný závod
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Šternberk
Zveřejněno: 25. ledna
  • Pardubice
  • PEGA HOIST, s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 22. srpna
  • Boskovice
  • LD Seating s.r.o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
  • Horažďovice
  • Nemocnice následné péče LDN Horažďovice…
  • od 15 500 Kč
  • Kobylisy, Praha
  • Michal Veselý
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. září
  • Kralice na Hané
  • Windmöller & Hölscher Machinery k.s.
  • 16 000 – 18 000 Kč
  • Držovice
  • Home Credit a.s.
  • 22 000 – 40 000 Kč
  • Kraslice
  • Eva Tesaříková
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Prostějov
  • KORNFEIL Industry spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Praha
  • První novinová společnost a.s.
  • 34 000 – 40 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Benešov, Mnichovice, okres Praha-východ, Říčany, okres Praha-východ, Uhlířské Janovice, Praha, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Hostivice, Klecany, Kolín, Beroun, Nymburk, Příbram

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

AJ auto Benešov bezpečnost bonus den dění dokumentace hodnocení IT kandidát kvality Luže management masáže mezinárodní Most náplň práce nová ohodnocení OZP plán plánování pozice práce praxe samostatnost společnost společnosti stravování technik vedení vyšší vzdělání zkušenosti znalost anglické CAD české dokument doprava dovednost firemní jazyk lokalita masáž náklad náplň národní oblast oblasti okres oprava organizační dovednost organizační dovednosti potravinář potravinářství PR profi projekt střední technické techniky termín tvorba výroby závod zkušenost