Hledáme lidem práci Manpower

Mistr ve výrobě

Lokalita Velké Meziříčí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro strojírenskou mezinárodní společnost s hlavními klienty Porsche, Audi a BMW hledám pečlivého a spolehlivého vedoucího směny - mistra, který zajistí chod a rozdělení práce pro 10 pracovníků na lince.

Popis pozice:

  • vedení směny na svěřeném oddělení (denní plán výroby, rozdělení práce)
  • personální práce vedoucího - docházka, hodnocení,
  • zodpovědnost za bezpečnost práce.

Profil kandidáta:

  • zkušenosti na obdobné pozici
  • vzdělání technického zaměření
  • musítemít ochotu pracovat ve 3-směnném režimu
  • řp. B.

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • zaškolení v podobě kurzů a potřebných certifikátů
  • 25 dní volna
  • příspěvek na dopravu
  • benefitní peněženka
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • odměny při pracovních a životních výročích
  • firemní akce pro zaměstnance
  • volné víkendy

Líbí se Vám tato pozice? Zašlete mi svůj životopis na adresu e-mail přes odpovědní formulář nebo volejte zobrazit tel. číslo .

  • Zlínský kraj
  • Jana Řezáčová
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. června
  • Teplice
  • Kateřina Marksová
Zveřejněno: 17. prosince
  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 27. prosince
  • Středočeský kraj
  • CM mechanics s.r.o.
Zveřejněno: 11. ledna
  • Slaný
  • Lucie Nobilisová
Zveřejněno: 2. srpna
  • Suchdol nad Lužnicí
  • Trenkwalder a.s.
Zveřejněno: 16. prosince
  • Praha
  • TORO TRANS s.r.o.
Zveřejněno: 20. listopadu
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • KE Ostrov - Elektrik s.r.o.
Zveřejněno: 24. října
  • Litvínov
  • METAL-WIN SE
Zveřejněno: 18. května
  • Nové Město na Moravě
  • VM CAR CZECH, s.r.o.
Zveřejněno: 28. srpna
  • Havlíčkův Brod
  • EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s.
Zveřejněno: 18. prosince
  • Mikulášovice
  • Mikov s.r.o.
Zveřejněno: 30. srpna
  • Veselí nad Lužnicí
  • Job and Travel s.r.o.
Zveřejněno: 16. ledna
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • CentralWork s.r.o.
Zveřejněno: 17. ledna
  • Teplice
  • Trivium Packaging Czech Republic s.r.o.
Zveřejněno: 21. července
  • České Budějovice
Zveřejněno: 27. ledna
  • Tábor
  • BRISK Tábor a.s.
Zveřejněno: 20. června
  • Tábor
  • Friall s.r.o.
Zveřejněno: 16. května
  • Tábor
  • Pavel Šteker
Zveřejněno: 29. března
  • Milevsko
  • MEKU s.r.o.
Zveřejněno: 11. července
  • Bělušice, Most
  • KAWE manufacture Czech s.r.o.
Zveřejněno: 9. dubna
  • Horní Cerekev
  • Beskyd Fryčovice, a.s.
Zveřejněno: 25. března
  • Plandry
  • STAALBOEK s.r.o.
  • Hustopeče
  • SIGNUM spol. s r.o.
Zveřejněno: 24. května
  • Benešov
  • PINKO a.s.
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Červený Kostelec
  • BATIST Medical a.s.
Zveřejněno: 6. listopadu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Velké Meziříčí, Havlíčkův Brod, Brno

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

AJ akce benefit bezpečnost bezpečnost práce den docházka hlavní hledám hodnocení HR IT kandidát kurz měření mezinárodní mistr náplň práce odměny odpovědnost plán pojištění pozice práce pracovní pracovník pro zaměstnance připojištění příspěvek režim směny společnost společnosti stabilní stravování školení vedení vedoucí víkend volno vzdělání zaměstnání zkušenosti životopis certifikát firemní náplň národní oddělení penzijní personální PR profi stroj technické volna výroby zkušenost životní