Hledáme lidem práci Manpower

Kontrolor kvality v Ivanovicích na Hané

Lokalita Ivanovice na Hané
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme kontrolora kvality do dvousměnného provozu v Ivanovicích na Hané.

Popis pozice:

- kontrola ofukovačů zabudovaných v palubní desce do BMW 3

- vizuální kontrola kvality dílů, drobné mechanické opravy

Profil kandidáta:

- ochota pracovat 12hodinové směny v režimu krátký/dlouhý týden

- preciznost, přesnost

- dobrý zrak

- zkušenost kontrolor v automotive nebo jako operátor výroby

Nabízíme:

- mzda 130 Kč/hodinu

- dovolená 20 dnů

- 2 sickdays

- stravenky v hodnotě 100 Kč

- Cafeteria systém

  • Celá ČR
  • Adriana Smékalová
  • od 100 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. ledna
  • Český Těšín
  • Kontroloři kvality
  • 14 500 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 8. února
  • Rumburk
  • od 120 Kč / hod
Zveřejněno: 16. května
  • Smiřice
  • Manpower
Zveřejněno: 5. června

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vyškov, Prostějov, Kroměříž, Šlapanice, okres Brno-venkov, Přerov, Olomouc, Brno, Uherské Hradiště, Zlín

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

auto den dovolená hledám IT kandidát kontrolor kvality mzda na Hané náplň práce nové operátor pozice práce režim směny stravenky týden díl kontrola kov mechanické mechanické opravy náplň operátor výroby opravy PR profi sickday systém vizuál vizuální výroby zkušenost