Elektroúdržbář

Lokalita Kolín
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Šárka Hajšmanová, zobrazit tel. číslo

Pro nadnárodní společnost s přátelským a rodinným přístupem ke svým zaměstnancům hledáme do týmu elektroúdržbářů nového kolegu.

Popis pozice:

  • identifikace elektro závad u výrobních linek
  • provádění operativních oprav a údržba
  • spoluúčast na pravidelných a preventivních odstávkách
  • instalace nových zařízení

Profil kandidáta:

  • vyučení v oboru elektro
  • platná vyhláška č. 50/1978 Sb., min. §6
  • praxe na obdobné pozici vítána
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden, 12h směny)

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • dobré platové ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností s možností růstu
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní akce…)
  • příplatky za směnnost, přesčasy, víkendy
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • možnost nastoupit ihned

Místo výkonu práce: Velim

Máte zájem o tuto nabídku?