Hledáme lidem práci Manpower

Skladník/vážný - atraktivní nabídka! Nástup IHNED!

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Slova vážný, automatická váha, tárování, SAP a nebo fakturace Vám nejsou cizí? V tom případě jste ten pravý a hledáme zrovna Vás! Na pozici skladníka/vážného pro Vás bude velkou výhodou také znalost hutního materiálu. Že se nebojíte něčemu přiučit? Pošlete svůj životopis ještě dnes!

Znáte někoho dalšího, kdo by mohl mít o tuto práci zájem? Neváhejte jej doporučit a získejte 3 000 Kč!

Popis pozice:

Co budete dělat?
– provádět vážení a tárování silničních vozidel na automatické váze
– zodpovídat za potvrzení a doplnění potřebných dokladů
– zadávat a upravovat data v SAP
– kontrolovat a tisknout ložné listy v SAP
– vystavovat podklady k fakturaci
– dle potřeby fyzicky kontrolovat náklad na dopravním prostředku

Profil kandidáta:

Co požadujeme?
– praxi na pozici skladníka/vážného
– znalost hutního materiálu
– dobrou znalost práce na PC a systému SAP
– dobrý zdravotní stav
– ochotu pracovat ve dvousměnném provoze
– trestní bezúhonnost
– chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme:

Co nabízíme my?
– sazba 150 Kč/hod. + příplatky za odpolední směny
– pro šikovné možnost přejít do kmene
– 25 dnů dovolené
– závodní stravování (pouze 25 Kč/oběd) a pitný režim na pracovišti
– bezplatné vzdělávání
– zvýhodněné volání O2 a sleva na nájemném u spol. Residomo
– nadstandardní zdravotní péči a vitamínové balíčky
– zaměstnanecké akce v průběhu celého roku
– nástup IHNED a mnoho dalšího

  • Příbram
  • Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. června
  • Hradec Králové
  • Oldřich Čížek
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 4. července
  • Alex stavby s.r.o.
  • od 16 280 Kč
  • Mnichovice, Praha-východ
  • Domov pro seniory Blaník s.r.o.
  • od 39 000 Kč
  • Liberec
  • Jiří Čížek
  • 135 – 190 Kč / hod
Zveřejněno: 5. července
  • Štětí
  • Vyšší odborná škola obalové techniky a…
  • 20 000 – 40 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Chvalíkovice
  • KOKRA, spol. s r.o.
  • 140 – 180 Kč / hod
  • Mošnov
  • Petra Potužníková Macurová
  • od 26 000 Kč
  • Mošnov
  • JOB AIR Technic a.s.
  • od 30 000 Kč
  • Štramberk
  • Pizzerie Maestro s.r.o.
  • 16 000 – 20 000 Kč

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

akce auto data hledám IT kandidát listy možnost nabídka náplň práce NDA nové pitný režim plat plnění pozice práce příplatky režim sklad směny SOU stravování vzdělávání zaměstnanec zdravotní zdravotní stav znalost životopis automat bezplatné dar dobro dopravní dovolené kov list materiál na pracovišti náklad náplň PC pitný PR profi případ rok standard stav systém zájem zaměstnanecké závod