Hledáme lidem práci Manpower

Marketing - tisk dokumentů (možnost i brigádně)

Lokalita České Budějovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Českobudějovická marketingová společnost nabízí příležitost pro schopného a pečlivého kandidáta na pozici PERSONALIZACE DOKUMENTŮ / TISKAŘ.

Popis pozice:

  • Plánování a koordinace tisku na digitálním produkčním stroji dle zakázek a harmonogramu
  • Příprava dat a tiskových šablon
  • Průběžná kontrola

Profil kandidáta:

  • Středoškolské vzdělání
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Schopnost operativního rozhodování, plánování a řešení provozních situací
  • Technická zručnost
  • Pečlivost a dodržování postupů a standardů

Nabízíme:

  • Pestrou a dynamickou pracovní náplň ve stabilní společnosti
  • Podporu při zaškolení, odborné vzdělávání
  • Motivační finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Možnost seberealizace
  • Vstřícný přístup vedení
  • Čisté a klidné prostředí
  • Další zaměstnanecké benefity

  • Karlovy Vary
  • Savoy Westend Hotel, s.r.o.
  • od 100 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. června
  • Královéhradecký kraj
  • COMFORT ENERGY Prodej s.r.o., v…
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Brno-venkov
  • 3dot a.s.
Zveřejněno: 29. prosince
  • Vrchlabí
  • Z + M Logistics, spol. s r.o.
  • od 4 575 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 9. března
  • Kněževes, Praha-západ
  • VAMAR INTERNATIONAL,s.r.o.
  • 19 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 4. února
  • Hodonín
  • ALMARK BAU s.r.o.
  • 40 000 – 150 000 Kč
Zveřejněno: 7. ledna
  • Ostrava
  • FRANCESCO FROKAJ s.r.o. "v likvidaci"
  • od 22 000 Kč
  • Plzeň
  • TSplus servis s.r.o.
  • 12 000 Kč
  • Plzeň
  • TS Plzeň a.s.
  • 24 000 – 29 000 Kč
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • TOP Control s.r.o.
  • 100 – 125 Kč / hod

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Trainee program – první práce pro absolventy

benefit benefity Bor den dodržování harmonogram hodnocení IT kandidát marketing možnost náplň práce NDA nová ohodnocení pečlivost plán plánování postup pozice práce pracovní prostředí společnost společnosti stabilní školení vedení vzdělání vzdělávání zaměstnanec znalost Zruč dar dokument finanční kontrola koordinace kov motivační náplň odbor odborné PC PR pracovní náplň produkční profi příležitost příprava přístup řešení schopnost standard stroj technická zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost