Hledáme lidem práci Manpower

Montážní Dělník,Mzda 28.000-36.000 Kč,Pěkné Bydlení Zdarma, Stravenky

Lokalita Dobříš
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro jednu z nejznámějších světových značek na poli zemních strojů hledáme MONTÁŽNÍ DĚLNÍKY/-CE, který budou montovat konstrukce do kompaktních bagrů a nakladačů.

Pro všechny naše zaměstnance máme zcela ZDARMA zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně (pokoje většinou dvoulůžkové), součástí je i koupelna a WC.

Na všechny směny Vás dopraví firemní svozový autobus také zcela ZDARMA.

Směnný provoz: 2 – 3 směny

Lokalita: Dobříš

Před nástupem každý vážný zájemce prochází zkouškou manuální zručnosti, prohlídkou závodu a důkladným zaškolením.

Další otevřené pozice u klienta: lakýrník, svářeč, skladník

NÁSTUP IHNED NEBO DLE DOHODY

Profil kandidáta:

- manuální zručnost

- 100 % docházka

Nabízíme:

Průměrný měsíční výdělek od 28.000 – 36.000 Kč

– příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod
– příplatek za noční směnu 20% z průměru
– příspěvek na penzijní připojištění
– vzdělávací kurzy
– motivační bonusy
– 25 dní dovolené na kalendářní rok
– zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně
– dotované závodní stravování nebo stravenky
– svozy do zaměstnání ZDARMA
– pitný režim v celém areálu
– moderní, čisté a bezpečné prostředí

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Příbram, Beroun, Benešov, Praha, Kladno, Rokycany, Mnichovice, okres Praha-východ, Klecany

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Trainee program – první práce pro absolventy

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

AJ auto bonus bonusy dělník Dobříš docházka hledám IT kandidát kurz kurzy mzda náplň práce penzijní připojištění pitný režim plat pojištění pozice práce prostředí průměrný příplatek připojištění příspěvek režim sklad směny SOU stravenky stravování školení ubytování výdělek vzdělávací kurzy zaměstnání zdarma Zruč areál bezpečné dar dohody dovolené firemní kov lokalita měsíční motivační náplň penzijní pitný PR profi rok součást stroj vzdělávací kurz zájem závod